Yılmaz Erdoğan’dan Özel Bir Program Geliyor! Türkiye’de İlk Olacak

Sevilen oyunculardan ve yazarlardan biri olan Yılmaz Erdoğan şu an BKM mutfak ekibi ile Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında yer alıyor

Yılmaz Erdoğan’dan Özel Bir Program Geliyor! Türkiye’de İlk Olacak

Sevilen oyunculardan ve yazarlardan biri olan Yılmaz Erdoğan şu an BKM mutfak ekibi ile Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında yer alıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar programına imza atan Yılmaz Erdoğan şu an oyunculuk ve sunuculuk yapan Eser Yenenler, Oğuzgan Koç, Büşta Pekin, İbrahim Büyükak gibi önemli isimleri yetiştirdi. İlk versiyonunda çok büyük bir başarı yakalandığından dolayı daha sonra da Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programı ile geçen yıl karşımıza çıktı.

Kanal D ekranlarının en çok sevilen programlarından biri olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında yer alan ekibin başında Yılmaz Erdoğan izleyicilere çok keyifli vakitler geçirmeye devam ediyor. Yılmaz Erdoğan hem oyuncu yetiştirip hem oyunculuk yapıp hem de yazarlık yapıyor. Her alanda başarı sağlayan Yılmaz Erdoğan en son Organize İşler Sazan Sarmalı isimli filmi yaptı. Bu filmde Çok Güzel Hareket Bunlar dizisinde yer alan oyuncular bulunuyor. Yılmaz Erdoğan ile ilgili son zamanlarda en çok konuşulan konu yeni yapacağı program ile ilgili oluyor.

1-) Yılmaz Erdoğan İle Öğrence Programı Geliyor!

Son zamanların en çok konuşulan konularından biri Yılmaz Erdoğan'ın yeni programı oldu. TRT 2 kanalı için hazırlanan bu program son günlerde çok fazla gündeme geldi. 7 Kasım tarihinden itibaren Yılmaz Erdoğan İle Öğrenince isimli program yayınlanmaya başlayacak şeklinde söylentiler yer alıyor. Tiyatro seven kişiler ya da yönetmenlik, oyunculuk gibi konulara ilgisi olan kişiler için bu program çok ideal olacak. Aynı zamanda yazarlık ile ilgili de pek çok konu yer alacak. İleride yazar, yönetmen ya da oyuncu olmak isteyen kişilerin mutlaka izlemesi gereken bir program olacak.


2-) Yılmaz Erdoğan İle Öğrence Programı Ne Zaman Başlıyor?

TRT 2 ekranlarında yayınlanacak olan program 7 Kasımdan itibaren her cumartesi saat 20.00'dan itibaren yayınlanmaya başlayacak. Tüm zamanların en faydalı programlarından biri olmaya hazırlanan bu projede yazarlık, senaristlik ve oyunculuk ile ilgili faydalı bilgiler öğrenmek mümkün olacak. İlgisi olan kişilerin mutlaka kaçırmaması gerek. İnsanlar için çok faydalı bir program olacak.

Etiketler

Gündem