Yasak Elma’nın Yıldızı Virüse Mi Yakalandı! Yapım Açıkladı! Dizi Erteleniyor Mu?

Yasak Elma dizisi pazartesi gecelerine damga vuran bir dizi olmayı başardı. Dizinin sevilen oyuncularından olan Eda Ece’nin hastalanması dizi setinde Koronavirüs paniği yaşanmasına neden oldu.

Yasak Elma’nın Yıldızı Virüse Mi Yakalandı! Yapım Açıkladı! Dizi Erteleniyor Mu?

Yasak Elma dizisi pazartesi gecelerine damga vuran bir dizi olmayı başardı. Dizinin sevilen oyuncularından olan Eda Ece’nin hastalanması dizi setinde Koronavirüs paniği yaşanmasına neden oldu. Dizinin başrol kadrosunda yer alan Eda Ece hastalanınca büyük endişe yaşandı. Güzel ve başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan açıklama yaptı. Koronavirüs testi yaptırdığını ve sonucun negatif çıktığını söyledi. Kendisine çok soru gelmesi üzerine tekrar açıklamalarda bulundu.

1-) Yasak Elma’nın Reyting Rekorları Gelmeye Devam Ediyor

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut ve Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma reyting rekorları kırarak devam ediyordu ancak dizi setine Koronavirüs paniği damga vurdu. Eda Ece, dizide Yıldız karakterine hayat veren başarılı ve güzel oyuncudur. Kendisi hastalanınca Koronavirüs korkusu dizi setinde gerginliğe yol açtı.


Durum üzerine Eda Ece sosyal medyadan açıklama yaptı ve hasta olduğunu ancak Covid olmadığını belirtti. Sette olduğunu ancak hiç hali olmadığını belirten Eda Ece paylaşımına doksanlardan bir şarkı armağan ettiğini ve çok peçeteli bir gün dilediğini de ekledi. Yapılan paylaşım sonrasında güzel oyuncuya çok soru geldiği için kendisi bir kez daha açıklamada bulundu.

2-) Sadece Hastayım Covid Değilim

Hasta olduğu halde sette çalışmaya devam ettiğini belirten Eda Ece’ye tepki yağdı. Bu eleştiriler karşısında Eda Ece sosyal medyadan tekrar açıklamalarda bulundu. Sevenleri için güzel bir hafta olmasını dileyen güzel oyuncu kendisine geçmiş olsun dileğinde bulunanlara teşekkürlerini iletti. Sadece hastalandığını ancak Covid olmadığını ve sette değil evde dinlendiğini söyledi. Daha öncesinde de Covid olmadığını belirten Eda Ece, kendisine çok soru gelmiş olmalı ki konuyla ilgili yeni paylaşımlarda bulundu.


Hastalık dışında sosyal medyada kullandığı hesaplarla ilgili de açıklamalar yaptı. Sosyal medyada kullandığı tek hesabın Instagram hesabı olduğunu ve Twitter kullanmamaya karar verdiğini de belirtti. Tüm sosyal medyalarda açılan sayfaların kendisinin olmadığını, onun adına açılan hesaplar olduğunu, kendisinin yalnızca Instagram hesabının olduğunu söyledi. Paylaşımında herkes için sevgi dolu, başarılı, iyi niyetli ve sağlıklı bir hafta diledi.

Etiketler

Gündem