Vodafone 20 Gb Bedava İnternet Veriyor

Türkiye'nin en çok kullanılan operatörlerinden biri olan Vodafone, kampanyalar sergilemeye devam ediyor. Özellikle fiyatı uygun olan tarifeleri ile ön planda tutulan Vodafone; internet, konuşma ve sms kampanyaları ile en çok tercih edilen operatörler arasında yer alıyor.

Vodafone 20 Gb Bedava İnternet Veriyor

1-) Vodafone Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Eğer Vodafone kullanıcısıysanız  sizler için sağladığı kampanyalar dahilinde, ücretsiz internet kazanmanız mümkün. Faturalı hattınız varsa ve elektronik faturaya geçişinizi yaptırırsanız, yurt içinde geçerli olan 1 GB bedava internet hakkı kazanırsınız. 

Elektronik fatura sistemine geçiş yapmak istiyorsanız, telefonlarınızın SMS oluşturma bölümüne "EFATURA" yazarak ardından e-posta adresinizi ekleyip, oluşturduğunuz mesajı 7000'e gönderebilirsiniz. Talebiniz için gerçekleştirilecek işlemler oldukça kısa sürecektir ve gün içinde geri dönüş yapılacaktır. Bu sayede 15 gün geçerli olan 1 GB bedava internet hakkına sahip olacaksınız.

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Paketleri

2-) 4,5G'ye Özel 2 GB Bedava İnternet

Eğer 3G kullanmaya devam ediyorsanız ve 4,5G kullanmaya karar verdiyseniz sizler için güzel bir kampanya devam etmektedir. Vodafone, 4.5G'ye geçen kullanıcılarına diledikleri gibi kullanabilecekleri 1 ay süreli 2 GB bedava internet hizmeti sağlayacaktır. Bedava 2 GB internet almak için  telefonlarınızın SMS bölümüne "4,5G" yazıp, 4545'e mesaj gönderin ve aylık 2GB ücretsiz internetinizin tadını çıkarın. 

Önemli bir hatırlatma: Bu kampanyadan yararlanmak için 4,5G destekleyen cihazınızın ve SIM kartınızın olması gerekmektedir. 

4,5G'ye Özel 2 GB Bedava İnternet

3-) Vodafone Yükledikçe Kazan Kampanyası

Vodafone faturasız müşterilerine oldukça fazla kampanya  sunmaktadır.. Kampanya kriterlerini karşılayan kişiler için bedava internet paketleri bulunmaktadır. Eğer Vodafone operatörünü kullanıyorsanız, tek seferde yaptığınız 30 TL ve yukarı yüklemelerde, bedava internet paketleri kazanabilirisiniz. Yaptığınız TL yüklemesi sonrasında otomatik olarak hattınıza 1 GB internet gelmektedir.

Bunun yanında yaptığınız TL yüklemelerinden sonra "BANANEVAR" yazıp, 4455'e mesaj gönderirseniz, sizlere çeşitli hediye imkanları sunacaktır. 

4-) Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone'nin en çok sevilen hizmetlerinden biri olan internet avcılarına BIP servisi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Servis kapsamında sizlere çeşitli hediyeler, kampanyalar veya işinize yarayabilecek diğer imkanları kazandıracaktır. Ancak bu işlem için Vodafone'nin 'faturasız kullanıcı' şartı vardır.

Vodafone İnternet Avcıları

5-) Vodafone Bedava 20 GB İnternet

Yenilenen yüzüyle karşınıza çıkacak olan Vodafone hediye çarkı sizlere birbirinden farklı hediyeler kazandırabilmektedir. Hediye çarkında yapılan son yenileme ile daha fazla internet, konuşma, SMS vb. çeşitli hediyeler gelmiştir. Bu çarkı çevirerek 20 GB bedava internet alabileceğiniz gibi, birbirinden farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Ancak bu çark fırsatı, Vodafone kullanıcılarına ücretsiz olarak sadece bir kere verilmiştir. Bir kere çevirdikten sonra ikinci çevirme işleminizde sizden ücret talep edebilir. Hediye çarkında kazandığınız hediyeler, SIM kartınıza otomatik olarak gönderilir.

Hediye çarkını her çevirdiğinizde, Vodafone'nin düzenlediği çekilişe hak kazanırsınız. Çekiliş ile BMW 118i, 100 adet Iphone ve 25 adet vespa kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Vodafone Bedava 20 GB İnternet

6-) Vodafone TV Bedava İnternet

Vodafone'nin sizlere sunmuş olduğu TV paketlerinden herhangi birini satın aldığınızda ilk ay geçerli olan 5 GB'lik bedava internet paketi kazanırsınız. Ayrıca TV paketlerinde seçmiş olduğunuz paket için ilk ay sizlerden ücret tahsil edilmemektedir. Yani hem ilk ay bedava TV paketi sahibi olursunuz. Hem de bedava 5 GB internetin tadını çıkarırsınız.

Çok tartışılan konulardan birine açıklık getirmek gerekirse: Vodafone, TV paketi aldığınızda, ilk olarak hattınıza tanımlanan 5 GB'lik bedava internetten yemektedir. Yani bedava internetleriniz bittikten sonra kendi tarifenizin internet paketinden yemektedir.

Vodafone TV Bedava İnternet

7-) Vodafone Çark Çevirme Hilesi

Vodafone'nin sunduğu hediye çarkı hizmetinden istediğiniz hediyeyi kazanabilmeniz mümkün. Hangi hediyeyi istiyorsanız onu kazanmak için şu adımları takip edin:

Kazanmak istediğiniz ödülü kafanızda belirleyin, daha sonra çevirdiğiniz çarkta istediğiniz hediyenin üzerine geldiği anda internet bağlantınızı kesin. Ardından tekrar internet erişimini sağlayın. Bu işlemleri yaptığınız zaman seçmiş olduğunuz hediye hattınızda tanımlanacaktır.

Vodafone Çark Çevirme Hilesi

8-) Vodafone Yanımda 5 GB Bedava İnternet Hediyesi

Vodafone operatörünün faturasız hattına yeni sahip oluyorsanız. Ya da faturasız hatta ilk defa geçiş yaptıysanız. Telefonunuzda bulunan uygulama mağazalarına girip, 'Vodafone Yanımda' uygulamasını yükleyin. Programa ilk giriş yaptığınızda hattınıza otomatik olarak 1 hafta geçerli 5 GB bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Vodafone Yanımda 5 GB Bedava İnternet Hediyesi

9-) Vodafone Bedava İnternet Kodu

Vodafone'nin geliştirmiş olduğu, "Seviyorum Interneti" isimli online proje, kişilerin veri denetimlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Bu platform sizlere bedava internet paketi hediye edecektir. Öncelikle sizi bir teste tabii tutacak. (Bu testten tüm operatörler yararlanabilir.) Yapacağı testte sizlere çeşitli sorular soracak ve deneyimlerinize göre soruları yanıtlamanızı isteyecektir. Yani testi opsiyonel olarak doldurabilirsiniz. Testin sonunda sizlerden adınız, soyadınız ve telefon numaranız gibi bilgiler isteyecektir. Bu alanı doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra hattınıza bedava 3 GB internet tanımlanacaktır. Kampanya doğrultusunda sadece Vodafone kullanıcıları bedava internet kampanyasından yararlanabilir.

Vodafone Bedava İnternet Kodu

10-) Vodafone 15 GB Bedava İnternet

Vodafone'nin düzenlemiş olduğu birçok kampanya bulunmaktadır. Bir tanesine daha örnek verecek olursak, 'Arkadaşını Davet Et" kampanyası da sizlere hediye kazandırmaktadır. Vodafone müşterisi olmayan birine referans sağlayıp, Vodafone müşterisi olmasına yardım ederseniz, hattınıza 3 ay süreli 15 GB'lik bedava internet paketi tanımlanacaktır. Kampanya sadece tek seferlik katılımlar için geçerlidir. Yani 3 arkadaşınızı davet ettiğinizde 45 GB değil yine 15 GB bedava internet kazanırsınız.

Etiketler

Kampanyalar