Ünlü Model Emily Knight'ın Neyi Sattığını Öğrenince Şok Olacaksınız!

Sosyal medya üzerinden ünlenen ve bu yolla para kazanan birçok kişinin varlığından haberdarız. Ancak son açıklamaları ile herkeste şaşkınlık yaratan Emily Knight duruma farklı bir boyut getirmişe benziyor.

Ünlü Model Emily Knight'ın Neyi Sattığını Öğrenince Şok Olacaksınız!

Sosyal medya üzerinden ünlenen ve bu yolla para kazanan birçok kişinin varlığından haberdarız. Ancak son açıklamaları ile herkeste şaşkınlık yaratan Emily Knight duruma farklı bir boyut getirmişe benziyor. Ünlü model sosyal medyası üzerinden takipçilerine yıkandığı suyu, iç çamaşırını ve başka görüntülerini sattığını ifade etti.

Oldukça genç yaşında ünlenen model, para kazanmanın farklı ama bir o kadar iğrendirici yolunu bulmuşa benziyor. 21 yaşındaki Amerikalı model, sosyal medya üzerinden kendisine gelen talepleri yerine getirerek oldukça yüksek fiyatta paralar kazandığı ortaya çıktı. Ücret karşılığı yaptığı şeyler ise oldukça garipsenecek türden! 

1-) İç Çamaşırları ve Su Sayesinde 80 Bin TL Kazanıyor

Genç yaşında ünlenen ve model olan Emily Knight podyum ve çekimler sayesinde fazlasıyla kazanç elde ediyor. Kendisini kanıtlayarak gözleri üzerine çeken modele bu para az gelmiş olacak ki farklı şekilde para kazanma yollarına girişmiş. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan modelin bu yolla para kazanmaya başladığı görülüyor. Aslında bu garipsenecek bir durum değil günümüzde birçok kişi bu sayede para kazanıyor. Ancak Emily Knight'ın para karşılığı yerine getirdiği şeyler biraz tuhaf duruyor.


Kendisini takip eden kullanıcıların herhangi bir isteğini yerine getirip değişik meblağlarda para talep ediyor. Daha önce duş aldığı suyu satarak ilk satışına başladığı görülüyor. Ancak bununla sınırlı kalmadan işleri ilerletmiş. Örneğin satış sağladığı bir diğer durum telefonunu alıp gaz çıkarırken videoya kaydetmesiyle gerçekleşiyor. Her isteğin karşılığı farklı bir ücrete denk geliyor. Herhangi bir iç çamaşırını 100 dolar, birkaç gün giydiği çamaşırı 300 dolara satıyor. Hatta ve hatta üzerinde mastürbasyon yaptığı iç çamaşırını isteyene 1000 dolar karşılığında sattığı öne sürüldü. 


2-) Kimler Satın Alabiliyor?

Satış yaptığı durumların ayrıntıları çok da fazla değil. Aktif kullandığı sosyal medya hesabı üzerinden bu işlemleri gerçekleştiriyor. Emily Knight için kimin ne talep ettiği pek de umurunda değil gibi. O sadece talepleri yerine getirerek parayı kazanma derdinde. Sosyal medya hesaplarını da bu istekleri doğrultusunda yönlendiriyor. Öyle ki bu satışlar sayesinde ayda 80bin TL ve üzeri kazandığı iddia ediliyor. 

Etiketler

Gündem