Ünlü İsim Yasak Elma Dizisine Veda Etti! Paylaşımı Duygu Yüklü Oldu

Fox Tv ekranlarının en çok sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinde büyük bir veda yaşandı. Dizinin yeni sezonun yayınlandığı ilk bölümlerde reytinglerinin çok düşük olması dizide senaryo değişikliğine ve oyuncuların çıkarılmasına karar verildi.

Ünlü İsim Yasak Elma Dizisine Veda Etti! Paylaşımı Duygu Yüklü Oldu

Fox Tv ekranlarının en çok sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinde büyük bir veda yaşandı. Dizinin yeni sezonun yayınlandığı ilk bölümlerde reytinglerinin çok düşük olması dizide senaryo değişikliğine ve oyuncuların çıkarılmasına karar verildi. Bu oyuncular arasından başrol oyuncusu olan Talat Bulut da yer alıyor.

Talat Bulut'un diziye veda etmesi herkesi çok şaşırttı ve üzdü. Yasak Elma dizisinin son bölümünde Talat Bulut da dâhil olmak üzere 5 kişi diziye veda etti. Bu kadar fazla kişinin diziye bir bölümde veda etmesi akıllara başka sorularını gelmesine sebep oldu. Fakat oyuncuların vedası ile birlikte reytinglerde yükselme söz konusu oldu.

Diziye veda eden kişilerin dördünün erkek olması dizide artık kadınları daha çok göreceğimize işarettir. Dizdeki güçlü kadınların baskın olacağı söz konusudur. Neredeyse bizi de bulunan bütün erkek karakterler diziden ayrıldı. Bakalım bundan sonra senaryo ne üzerine devam edecek? Bu vedalar özellikle de Talat Bulut'un vedası sosyal medyada çok konuşulan bir konu haline geldi. Talat Bulut'un yaptığı paylaşım da herkesi çok üzdü.

1-) Talat Bulut'un Duygusal Paylaşımı!

Herkesin bildiği üzere Talat Bulut Yasak Elma dizisine veda etti. Bu veda hem çok şaşırttı hem de çok üzdü. Dizide yer alan oyuncuların bile bu vedalardan haberinin olmaması çok şaşırttı. Reytinglerde yaşanan düşmeler sonucu bir senaryo değişikliğine gidildiği düşünülüyor.


Talat Bulut Yasak Elma dizisinden ayrılma haberleri çıktığında sosyal medyada kızına olan özlemini belirten paylaşımlarda bulundu. Yasak Elma dizisindeki rolü çok sevinmese de vedası hemen hemen herkesi derinden yaraladı. Aynı zamanda sosyal medya da her daim komik paylaşımlarda bulunan Talat Bulut bu defa yaptığı duygusal paylaşım ile hem şaşırttı hem de çok üzdü.

2-) Kızı ile Birlikte Video Paylaştı

Sosyal medya da kızı ile olan videosunu paylaşarak altına çok duygusal bir not düştü. Yazdığı nottan kızına ne kadar büyük bir özlem duyduğu anlaşılıyor. Diziye veda etmesi ile birlikte kızıyla daha çok vakit geçireceği insanları biraz olsun mutlu eden konulardan biri oldu. Aynı zamanda kızına vakit ayıramadığından dolayı da diziye veda etmek isteyeceği de konuşulan konular arasındaydı.

Etiketler

Gündem