Ünlü İsim Covid-19 Aşısı Oldu! Sosyal Medyadan Yorum Yağdı

Sunucu ve manken, Çağla Şıkel, Covid-19 aşısında gönüllü olarak aşı oldu. Aşıdan değil virüsten korkulması gerektiğini dile getiren Çağla Şıkel, herkese aşı olun çağırısında bulundu.

Ünlü İsim Covid-19 Aşısı Oldu! Sosyal Medyadan Yorum Yağdı

Sunucu ve manken, Çağla Şıkel, Covid-19 aşısında gönüllü olarak aşı oldu. Aşıdan değil virüsten korkulması gerektiğini dile getiren Çağla Şıkel, herkese aşı olun çağırısında bulundu.

1-) Sosyal Paylaşımı İle Dikkat Çekti!

Çağla Şıkel sosyal medya hesabından, takipçileri ile paylaştığı gönderisi ile dikkatleri üzerine çekti.

Çin’den tedarik edilen aşıyı olduğunu söyleyen güzel manken, herkese aşı olmalarını, aşı yerine virüsten korkulması gerektiğini dile getirdi. Gönüllü olarak Çin’den gelen aşıyı olan Çağla Şıkel, aşı olduğu anda çekilmiş olan fotoğraf karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Son günlerde insanların ön yargı ile yaklaştığı Covid aşıları, gönüllü bireyler tarafından olunmaya başlandı. Bunlardan biri de ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel oldu. Örnek davranışı ile sosyal medyanın gündemine giren Çağla Şıkel takdirleri üzerine topladı.

2-) Aşıya Karşı Önyargılı Olmayın Çağırısı!

Çağla Şıkel, son zamanlarda insanların gündem olarak konuştuğu Covid aşılarının korkulacak bir şey olmadığını paylaşımı ile gündeme getirdi. Çin’den temin edilen aşıyı olduğu andaki fotoğrafını paylaşan güzel sunucu, aşıdan değil virüsten korkun ifadelerini kullandı.

Birçok insanın gönüllü olarak temin edilen aşıları olmaya başlaması aynı zamanda ünlü isimlerinde aşı olacaklarını dile getirmelerinden sonra açıklamalar dikkat çekerken bu defa Çağla Şıkel dikkat çekti. İfade edilen aşılardan biri olan Çin menşeli aşıyı vurdurduğu fotoğrafını sosyal medya hesabından kamuoyu ile paylaşan sunucu, dikkatleri üzerine çekti. Pek çok insanın ön yargısının kalkması için belki de ön ayak olmak isteyen oyuncu: Asıl korkulması gereken şeyin virüs olduğunu sözleri ile ifade etti.

3-) Aşıya Karşı Olan İsimlere Karşı O Aşı Oldu!

Ünlüler camiasından bazı isimlerin aşı olmak istemediğini hatta aşıya tamamen karşı olduklarını dile getirdikleri bu pandemik süreçte, Çağla Şıkel Çin menşeli aşıyı olduğu fotoğrafını paylaşarak tüm dikkatleri üzerine çekti. Aşılara güvenilmesi gerektiğini hatta asıl korkulup tedirgin olunması gereken şeyin aşı değil virüs olduğunu söyledi.

Takipçilerinden büyük saygı ve güzel temenniler alan güzel sunucu, insanlara bu davranışı ile çok güzel bir örnek oldu.

Etiketler

Gündem