Turkcell Bedava İnternet 2020

Birbirinden avantajlı paketleri ve düzenlediği kampanyalar ile müşterilerine birçok imkanı sunan Turkcell, internet kullanıcılarına yönelik bedava hizmetler veriyor. Biz de bu yazıda bedava internet kampanyalarını derledik.

Turkcell Bedava İnternet 2020

1-) Turkcell Bedava İnternet

Türkiye'de en çok kullanılan operatörlerin baş sıralarında gelen Turkcell, müşterilerine sunduğu avantajlar ile dikkat çekmeyi başarıyor. Birçok yaşa göre tarifeler hazırlayıp, işlerine yarayacak tarifelerde kampanyalar düzenliyor. Her yerde çekmesi ile meşhur olan Turkcell'in internet paketleri de bir hayli öyle oluyor. Turkcell, çekim alanının en düşük olduğu yerlerde bile internet sağlayabilen nadir operatörlerden biridir.

Özel günlerde, doğum günlerinde, özel ihtiyaçlarda ve kendi çapında düzenlediği kampanyalar doğrultusunda birçok bedava hizmeti bulunan Turkcell'in kampanyalarına değinmek istedik. Bedava sağladığı paketler şunlardır:     

2-) Turkcell 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bedava İnternet

Çekim gücü deyince akıllara ilk gelen Turkcell, kadınlar gününe kampanya düzenlemeden geçmedi. Dünyanın her tarafında kutlanılan ve kadınların önemi herkese bir kez daha hatırlatan bu gün için Turkcell bedava internet sağlıyor. Her sene kadınlar gününe özel internet kampanyaları düzenleyen Turkcell, her yıl 8 Mart 23.59'a kadar bedava internet ve dakika veriyor. Bu önemli günün doya doya kutlanması için düzenlediği kampanya, Turkcell kullanıcılarına harika dakikalar yaşatıyor.

3-) Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Çin'de ortaya çıkıp, tüm dünyaya hızla yayılan koronavirüsün Türkiye'ye de gelmesiyle eğitimlere bir süre ara verildi. Ancak öğrenciler derslerinden geri kalmasın diye MEB, EBA hizmetini sundu. Öğrenciler internet aracılığı ile derslerine girebilecekken, Turkcell'de bu uygulamaya katkıda bulunmak için öğrencilere bedava internet kampanyası düzenledi. Yapılacak olan uzaktan eğitim için Turkcell, öğrencilere 3 GB bedava internet veriyor.

Sanal derslere katılacak olan öğrenciler, şu yolları izlemelidir:

- İlk olarak cihazlarına BIP uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir.
- Uygulama içeriğinde bulunan "Keşfet" butonuna tıklayıp, "EBA Kanalını Takip İçin Mesaj Gönder" seçeneğine girmeleri gerekmektedir.
-  Son olarak karşınıza gelecek sayfada "Hemen Başvur" seçeneğine tıklanılmalıdır.

Böylece EBA için bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayıp, Turkcell'in sağladığı 3 GB'lik internet paketine sahip olacaksınız. Gerekli durumlarda telefonunuzun mesaj oluşturma bölümüne "EBA" yazıp, 5555 mesaj göndererek de bu işlem gerçekleştirilebilir.

4-) Turkcell Bedava 3 GB İnternet

2020'nin Mart ayı için düzenlenen kampanya ile bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell müşterisi olup, Turkcell'in verdiği Paycell kartı ile alışveriş yaparsanız, 3 GB intenet paketi kazanabilirsiniz. Sadece Paycell kartı alıp, alışveriş yapmayacağım diyorsanız eğer, bunun için Turkcell size 1 GB internet hediye etmektedir. Paycell kartına sahip olduğunuz müddetçe bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava 3 GB İnternet

5-) Turkcell Genç 1 GB Bedava İnternet

Turkcell'in 26 yaşından küçük müşterileri için düzenlemiş olduğu Turkcell Genç sayesinde bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Üstelik bunun için sadece mevcut SIM kartınıza 3 TL'lik bir bakiye yükleme yeterli olacaktır. Turkcell Genç bedava internet kampanyalarından yararlanmak için ilk önce, BIP uygulamasının 'keşfet' bölümünden gençler için hazırlanmış olan seçeneğe giriniz. Orada tarif edeceği işlemleri yapıp gelecek bölüme, "GNÇ1GB" yazmanızın ardından hesabınıza 1 GB bedava internet gelecektir. Gelmemesi durumunda SMS kutunuzu kontrol ediniz çünkü bedava internetin gelip gelmediği yönünde bilgilendirme mesajı alacaksınızdır. 

6-) Turkcell BIP Messenger 1 GB Bedava İnternet

Turkcell'in müşterileri için düzenlediği paketleri kullanmakla beraber Turkcell, BIP Messenger uygulamasına erişim sağlayan herkese 1 ay süreli 1 GB bedava internet sağlamaktadır. Bunun için ilk önce BIP uygulamasını telefonunuzun uygulama mağazasından yüklemeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulamaya arkadaşlarınızı davet ederek, bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

7-) Turkcell Dergilik Uygulaması 1 GB Bedava İnternet

Turkcell'in hazırladığı "Dergilik" uygulamasını telefonlarınızın uygulama marketlerinden indirip; hem bir sürü alan ile ilgili bilgi edinebilir, hem de bedava 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Giyimden gıdaya kadar her konu ile alakalı bilgi sahibi olabileceğiniz bu uygulamaya üye olmak ücretsizdir.

Turkcell Dergilik Uygulaması 1 GB Bedava İnternet

8-) GNÇ Turkcell Çatlat Bedava İnternet

Bu kampanya da sadece Mart ayları için geçerli değildir. Turkcell'in sağlamış olduğu kampanyaları sürekli güncel tutması nedeniyle, bedava internet hizmetine yılın her ayında ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızın uygulama mağazalarından yüklemiş olduğunuz Turkcell GNÇ'de haftada iki kere yumurta çatlatarak bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Bunlar gibi birçok bedava kampanyalardan haberdar olmak için takipte kalın.

Etiketler

Kampanyalar