Türk Telekom Kampanyayı Başlattı! Abonelerine Büyük Jest

Türk Telekom müşterileri için yeni bir kampanya başlattı. Bu sayede uygun fiyata alım yapabilirsiniz. İşte detaylar...

Türk Telekom Kampanyayı Başlattı! Abonelerine Büyük Jest

Türk Telekom kampanyaları ve fiyatları ile en çok tercih edilen operatörler arasında yer alıyor. Düzenlediği kampanyalar sayesinde birçok tüketici yararlanıyor ve daha ucuza konuşabiliyor. Bu dönem de tüketicinin yanında yer alan Türk Telekom elektronik cihazlarda taksitli satışın anahtarını size sunuyor.

Tüm elektronik ürünlerde taksit bizden kampanyası ile duyuru yapana Türk Telekom en iyi modellere uygun fiyat ve taksitle erişmenize yardımcı oluyor. Kampanya kapsamında seçilen cihazlarda Türk Telekom artı 3 taksit seçeneği sunuyor. 

1-) Kampanya Detayları

21 Ağustos’da kampanyayı başlatan Türk Telekom faturalı hat sahiplerine 6 veya 12 taksit seçeneği sunuyor. Ayrıca taksit kampanyasından yararlandığınızda ilk taksiti Türk Telekom ödüyor. Bu sayede istediğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz. 2-) Hangi Cihazlarda Geçerli

Türk Telekom’un başlattığı bu kampanya tüm elektronik cihazları kapsıyor. Bilgisayarlardan, cep telefonlarına kadar istediğinizi alabilirsiniz. 

3-) İlk Taksit Türk Telekom’dan

Kampanyadan yararlandığınızda aldığınız cihazın veya elektronik ürünün ilk taksitini Türk Telekom ödüyor. 

4-) Kimler Yararlanabilir

Elektronik cihazlardan veya akıllı telefon modellerinden birini almak isteyen herkes yararlanabilir. Ayrıca faturalı hat sahibi olmanız gerekir. Bu sayede alım yapabilirsiniz.  

Etiketler

Gündem