Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Birbirinden özel kampanyaları ile müşterilerine yönelik birçok avantaj sağlayan Türk Telekom, gençler başta olmak üzere tüm kullanıcılarına bedava kampanyalar düzenliyor. Bu yazıda bahsedilen kampanyaları sizler için derledik.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

1-) Türk Telekom Bedava İnternet

Türkiye'nin en çok kullanılan operatörlerinden olan Türk Telekom, kampanyalar düzenlemeyi asla ihmal etmiyor. Birçok kişiye bedava internet, konuşma ve SMS hakkı sağlamasıyla dikkat çeken ve özellikle gençlerine yönelik kampanyaları sayesinde ilgi toplayan Türk Telekom, bazı kriterleri karşılayan kullanıcılarına bedava internet paketi veriyor.

Müşterilerinin sanal mecralarda harika vakitler geçirebilmesi için bedava hizmetler sunarak, birçok imkan sağlayan Türk Telekom, geliştirdiği mobil uygulama üzerinden bedava internet paketi dağıtıyor.

2-) Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom, düzenlediği kampanya ile müşterilerine, kendi mağazaları ve bayilikleri üzerinden yükleme yapan kişilere internet paketi veriyor. 40 TL bakiye yüklemeniz dahilinde sizlere günlük 10 GB internet paketi hediye eden Türk Telekom, eğer 50 TL yüklerseniz, haftalık 10 GB internet paketini kartınıza tanımlıyor. 100 TL ve üzeri yüklemelerinize ise aylık 10 GB internet paketi imkanı sağlıyor.  Yükleme yapmadan önce ilk olarak telefonlarınızın mesaj yazma bölümüne "Senlik GB" yazıp, 5555 SMS göndermeniz gerekiyor. Bu sayede kampanya başvurularınız kartınızda tanımlanacak ve yükleme yapmanız dahilinde bedava internetler kazanabileceksiniz. 


Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava İnternet

3-) Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom'un mobil uygulamasını, telefonlarınız sanal uygulama marketlerinden indirip, bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Her hafta katılım hakkı tanıyan Türk Telekom, sizlere çeşitli hediyeler kazandırıyor. Hediye içeriği kalabalık olan bu kampanyanın, uygulanması çok basit ve eğlenceli bir işlemdir. 

4-) ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet

Kampanyadan bahsetmeden önce ArayanıBil Plus servisinin ücretli olduğunu hatırlatmakta fayda var. ArayanıBil servisine abone olduktan sonra sizlere Türk Telekom tarafından 1 GB bedava internet paketi gelecektir. ArayanıBil servisine abone olan kişiler telefonlarına gelen çağrıları hiçbir şekilde gözden kaçırmıyor ve tüm aramalardan haberdar olabiliyor.

Bu servise aylık abone olmak için telefonlarınızın mesaj bölümüne "PLUS" yazıp 7065'e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede kartınızda haftalık 1 GB internet paketiniz tanımlanacaktır. Eğer aylık 1 GB internet paketiniz olsun istiyorsanız, bu servise 6 aylık abonelik oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için ise "PLUS" yazıp 7066'ya SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

5-) E-Fatura 1 GB Bedava İnternet

E-fatura aboneliğinizi gerçekleştirdikten sonra 1 GB'lik internet paketinizin keyfini çıkarabilirsiniz.  E-fatura aboneliğinizi başlatmanız sonucunda faturalarınızı e-mail adresinizden kolaylıkla takip edebilir, güncel bilgileri elde edebilirsiniz. Kağıt israfının önüne geçmek için uygulamaya giren bu uygulamaya "1GB -mail adresiniz-" şeklinde yazıp, 3008'e göndererek abone olabilirsiniz.

Örnek: 1GB [email protected]

6-) Türk Telekom 4,5G Bedava İnternet

4,5G uyumlu bir cihazının var ise bu kampanyaya dahil olabiliyorsunuz demektir. Mevcut SIM kartınızı, 4,5G uyumlu bir SIM kartı ile Türk Telekom Cep Merkezi üzerinden değiştirin. Değiştirmeniz dahilinde Türk Telekom size hoş geldin hediyesi olarak 1 GB bedava internet gönderecektir.

Türk Telekom 4,5G Bedava İnternet

7-) Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası

Türk Telekom tarafından geliştirilen mobil uygulama üzerinden kredi veya banka kartı aracılığı ile ilk defa TL yüklemesi yaptığınızda sizlere anında 1 GB ya da 4 GB  internet paketi hediye edecektir. 35 TL altında yapacağınız yüklemelerde Türk Telekom sizlere 1 GB internet paketi hediye ederken, 35 TL ve üzeri yüklemelerinizde 4 GB internet paketi imkanı sunuyor. Yükleme yaptıktan sonra otomatik olarak hattınızda tanımlanacak olan hediye internet paketinizi 1 ay boyunca kullanabiliyorsunuz.

Etiketler

Kampanyalar