TRT 1 Masumlar Apartmanı Dizisinin O Sahnesi Çok Konuşuldu

Masumlar Apartmanının yeni bölümü yine izleyicileri ekrana kilitledi. Yeni bölüm sosyal medyada da çok fazla konuşuldu.

TRT 1 Masumlar Apartmanı Dizisinin O Sahnesi Çok Konuşuldu

Masumlar Apartmanının yeni bölümü yine izleyicileri ekrana kilitledi. Yeni bölüm sosyal medyada da çok fazla konuşuldu.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun yazmış olduğu kitaptan diziye çevrilen Masumlar Apartmanı gerçek bir hikâyeyi anlatmaktadır. Dizi yeni bölümüyle de izleyicileri yine şaşırtmayı başardı. En son bölümde İnci ile Han ailelerin baskısından kurtulmak adına gizlice evlenmeyi düşünürlerken beklenmedik olaylar yaşanması sebebi ile bu düşüncelerinden vazgeçtiler.

1-) Dizide Neler Oldu?

Masumlar Apartmanının yayınlanan son bölümünde Han'ın babasının Alzheimer rahatsızlığı iyice kendini göstermeye başladı. Bu süreçte İnci ile Han ailelerine yalanlar söyleyerek bir günlük bir balayı gezisine çıktılar. Fakat onlar balayındayken Gülben ile Safiye babalarının kaybolduğunu Han'a haber verdiler. Bu sebeple de balayı da kısa sürede tatsız bir şekilde sona erdi.


Bunun yanında İnci, uzun zamandır görmediği ve annesinin ölümünden de sorumlu olduğunu düşündüğü babası ile yüzleşti. İnci babası ile tartışırken bağırtıları duyan Han ise İnci'nin babasını boğarak öldürmeye kalkıştı. 

2-) İnci ve Kardeşi Babalarını Zor Kurtardı

Han'ın babalarının boğazını sıktığını gören İnci ile kardeşi çok zor bir şekilde babalarını Han'ın elinden kurtardılar. Han'ı tanıdığından beri ilk kez bu yüzünü gören İnci ise yaşadıkları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Bunun yanında İnci'nin eski sevgilisinin de hala çalışmakta olduğu radyoda artık çalışmasını istemeyen Han İnce'ye çok şaşıracağı bir sürpriz yaptı.

Han'ın şirketin sponsorluğunda başka bir radyoda kendisine iş bulduğunu öğrenen İnci adeta çıldırdı. Safiye, Han'ın İnci ile gizlice evlendiğini öğrenince yıkıldı.

Yayınlandığı günden beri oldukça ilgi gören Masumlar Apartmanı dizisi Salı akşamı yayınlanan yeni bölümü ile sosyal medyanın da gündemine oturdu. Twitter'da TT olan dizi için Han ve İnci'nin evliliğinden sonra aralarında geçen olaylar ve Han'ın evlendikten sonra bir anda hareketlerinin değişmesi ile alakalı pek çok yorum yapıldı. Bununla birlikte Safiye ile Gülben'in sahneleri de çok konuşulanlar arasına girdi.

Masumlar Apartmanı her yeni bölümü ile birlikte seyircisini şaşırtmaya devam ediyor. En son bölümde yaşananlar ile alakalı olarak da sosyal medya da pek çok paylaşım yapıldı.

Etiketler

Gündem