Survivor'un Yıldızı Taner'den Yasin'e Sert Tepki! Buralar Karışacak

Survivor 2011 sezonunda sergilediği performans ve kendine has tarzıyla üne kavuşan Taner Tolga Tarlacı, yakın arkadaşı olan Yasin Obuz hakkında sert ifadeler kullandı. Yasin'in kendisini taklit ettiğini ve davranışlarının hepsini kendininmiş gibi lanse ettiğini savunan Taner, sosyal medya gündeminde bomba etkisi yarattı.

Survivor'un Yıldızı Taner'den Yasin'e Sert Tepki! Buralar Karışacak

İlk önce Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli yarışma programına katılan Taner Tolga Tarlacı, 2011 yılında Survivor'da yarışmıştı. Sıradışı hareketleri ve ilginç tavırlarıyla kendini sevdirmeyi başaran Taner, yarıştığı dönemin en çılgın yarışmacısı olmuştu. Daha sonra sosyal medyaya yönelen Taner, büyük bir ilgi görerek ününe ün katmıştı. 

Öte yandan Taner'in yakın arkadaşı olduğu bilinen Yasin Obuz ise, Ilıcalı'nın taze projesi Masterchef'e katılmıştı. O programda kendini sevdirmeyi başaran Yasin, Survivor 2020 sezonuna yarışmacı olarak girdi. Taner Tolga Tarlacı'nın mizacıyla benzer bir mizaca sahip olan Yasin, tavırlarıyla Taner'i anımsatmıştı. 


1-) "Kendi Keşfetmiş Gibi Hadise'ye Söylüyor"

24 Mayıs'da bayram özel bölümü yayınlanan Survivor'da Hadise ile eşleşen Yasin, tavırlarıyla dikkat çekmeyi başarırken, asıl bomba sosyal medyada patladı. Survivor'un gözde isimlerinden olan Taner, Yasin Obuz hakkında şunları paylaştı:

"Yasin Obuz'u severim ama çok taklit ediyor beni, bence doğal davranmıyor. 'Zombala bombala' benim dansım, gitmiş sanki kendi keşfetmiş gibi Hadise'ye söylüyor. Sonra 'Bum' da benim kelimem, hareketler de çalıntı böyle devam ederse yarışmadan sonra kendisini kafes dövüşüne almak zorunda kalacağım" ifadelerini kullandı. 

Taner'in bu sert çıkışı, yakın arkadaşların dostluklarının bittiğini düşündürdü. Kendisini taklit ettiğini iddia eden Taner, arkadaşına fena bozuk attı. Durumdan oldukça rahatsız olan Tarlacı, durum üzerine sosyal medyayı ayağa kaldırdı. 

TV