Survivor Nisa'dan Evrim'e Beklenmedik Jest! Milyonlar İzleyince Şaşırdı

Survivor 2020'de sembol oyununun kadınlardan kazananı Nisa'dan çarpıcı açıklamalar geldi. Ödülü kazandıktan sonra neden yarışmacı arkadaşı Evrim'i seçtiği konusunda bilgi veren Nisa, "Zaten daha önceden Evrim'i seçeceğim belliydi. Son 2 kadın kaldık ve kadınların burada güçlü olması gerekiyor" ifadelerini kullanarak şaşırttı.

Survivor Nisa'dan Evrim'e Beklenmedik Jest! Milyonlar İzleyince Şaşırdı

TV8 ekranlarının vazgeçilmez programı Survivor 2020'de bireysel sembol oyunu heyecanı yaşandı. Oyunu kazanan Nisa ve Yasin mutluluklarını yaşarken, ödüle götürecekleri arkadaşlarını düşündüler. Kadınlardan Nisa, takım arkadaşı Evrim'i götürmekten yana oy kullanırken, erkeklerden Yasin ise Ardahan'ı götürme kararı aldı. 

Takım arkadaşları arasında seçim yapan yarışmacılar ödüle giderek lahmacun yeme fırsatı yakaladılar. Günlerdir doğru düzgün bir şey yememiş olan yarışmacılar, yemeklerini yiyerek enerji depoladılar. 


1-) Nisa'dan Evrim'e Büyük Jest

Kadınların kazananı Nisa, sembol oyunu hakkında çarpıcı açıklamalar yaparken, ödül fırsatını neden Evrim'e verdiğini açıkladı. Kadın dayanışmasının her şeyin önüne geçeceğini söyleyen Nisa,  "Survivor'da bizim takımda sadece 2 kadın var. Aramızda ne olursa olsun hiç bir zaman kadın aç kalmamalı. O yüzden Evrim'i seçtim" ifadelerine yer verdi. 

Öte yandan Evrim ise, böyle durumlar için Nisa ile ortak bir anlaşmaya vardıklarını söyleyerek birbirlerine bu konuda yardım edeceklerini ifade etti. Daha sonra anlaşmalarına sadık kaldığı için Nisa'ya teşekkür eden Evrim, sözlerini bitirdi. 

Survivor 2020 başladığından beri araları bozuk olduğu bilinen ikili, tüm izleyenleri şaşırtmayı başardı. Stratejik kararları 'bravo!' dedirtirken, bazı sosyal medya kullanıcıları araları açık olmasına rağmen Evrim'i seçen Nisa'yı eleştirdi. Birbirlerine yardım edecekleri konusunda anlaştıklarını ifade eden ikili; kampta kalan iki kadın yarışmacı olduklarını söyleyerek birbirlerine karşı yardım etmezlerse, erkeklerin üzerilerine oynayabileceklerini düşündüklerini belirtti.

Nisa'dan Evrim'e Büyük Jest

Etiketler

Manşet   Televizyon   Survivor 2020   Nisa   Evrim  
TV