Survivor'da Gergin Anlar! Cemal Can Bile Ayıramadı

Survivor 2020'nin 88. bölümünde iletişim ödülü oyununu kazanan Gönüllüler takımı son bölümde ödüllerini kullandılar. İstedikleri 3 yakınıyla görüntülü bağlantı kurabilen yarışmacılardan Cemal Can, yakın arkadaşı olarak bilinen Danla Bilic ile konuştu. İkili konuşurken araya giren Yasin Obuz beklemediği bir davranışla karşılaşarak Danla Bilic'ten azar yedi.

Survivor'da Gergin Anlar! Cemal Can Bile Ayıramadı

TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Survivor 2020'nin geçtiğimiz akşam ekranlara yansıyan bölümünde yarışmacılar, iletişim ödülünü kullanmak için toplandılar. Gönüllüler takımı, 3'er arkadaşıyla bağlantı kurma hakkını kazandılar. Bağlantılar gerçekleştiğinde birbirinden eğlenceli sohbetler dönerken, yaşanan gergin anlar geceye damgasını vurdu. 


1-) Cemal Can'a Doğum Günü Sürprizi

Arkadaşları Danla Bilic ve Aslı'yla görüntülü bağlantı kuran Cemal Can, karşılaştığı sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı. Geçtiğimiz günlerde doğum günü olan Cemal Can'ın doğum gününü kutlayamayan arkadaşları, Can'a bir sürpriz yaparak pasta kestiler.

Yapılan sürpriz doğum günü karşısında oldukça fazla duygulanan Cemal Can'ı rahatlatmak isteyen sosyal medya fenomeni Danla Bilic, adadaki favori ismine değindi. Cemal Can'ın SMS oylamasında birinci gelmesi için elinden geldiğini yaptığını söyleyen Bilic, adadaki favori isminin Ardahan olduğunu söyledi. 

Cemal Can'a Doğum Günü Sürprizi

2-) "Arkada Car Car Konuşuyorsun"

Yakın arkadaşı olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic ve Aslı ile görüntülü bağlantı kuran Cemal Can, yakınlarıyla girdiği muhabbetle herkesi güldürmeyi başardı. Ancak Gönüllüler takımının önde gelen isimlerinden Yasin Obuz, arkadaşıyla konuşma fırsatı yakalayan Cemal Can'ın konuşmasının arasında girince Danla Bilic, çileden çıktı. Yasin'le yıldızları barışmayan damla ağzına ne geldiyse saydırdı. 

Daha sonra espri olduğu anlaşıldı ancak izleyenler Danla Bilic'in "Sen bir sus arkada car car konuşuyorsun. Her yerden çıkıyorsun. Zayıfladım artık konuşma benimle. Hesabınla vedalaş Yasin, sen görürsün" şeklindeki ifadeler karşısında şok oldu. İkilinin güldüren atışması oldukça şaşırtırken, Cemal Can bile Yasin'le Danla'yı ayıramadı. 

TV