Survivor Aycan Gözyaşlarına Hakim Olamadı! 'Olmuyor Artık Bitti'

Son günlerde performansındaki düşüklük nedeniyle adından oldukça fazla söz ettiren Aycan, sonunda isyan etti. İletişim oyununda karşılaşmasını kazanamayan Aycan; kendisini suçlarken, sitem eden takım arkadaşı Sercan ile de ufak çaplı bir gerginlik yaşadı. Gözyaşlarına boğulan Aycan, "Olmuyor bitti artık" diyerek isyan bayrağını çekti.

Survivor Aycan Gözyaşlarına Hakim Olamadı! 'Olmuyor Artık Bitti'

TV8 ekranlarının vazgeçilmez programı Survivor 2020'de yarışmacılar ilk günlerde sergilediği performansların hiçbirini göstermez oldu. Yarışmadan oldukça yorulan takımlar isyanlara başladı. Ünlüler takımının sevilen yarışmacısı Aycan, adaya yeni geldikleri sıralarda gösterdiği akıl almaz performanslarla adından söz ettirmişti. Şimdi ise Aycan'ın eski halinden eser yok. 

Geçtiğimiz akşam oynanan iletişim oyununda karşı karşıya gelen yarışmacılar, olağanüstü performans sergilerken, Ünlüler takımından Aycan'ın performansındaki düşüklük dikkatlerden kaçmadı. Eşleştiği rakibine karşı yenilince büyük bir üzüntüye giren Aycan, takım arkadaşı Sercan'dan da tepki görünce sinirlerine hakim olamadı. Takım arkadaşıyla ufak çaplı bir gerginlik yaşayan Aycan, oyun sonrasında gözyaşlarına boğuldu. 


1-) "Ben Bir Daha Çıkmayacağım"

Sercan Yıldırım'ın kendisine gösterdiği tepkiye karşı cevap veren Aycan,  “Bıktım hep alttan almaktan bir kere de ben oynamak istemeyeyim bir kere de ben çıkmayacağım diyeyim” ifadelerini kullanarak isyan etti. 

Kaybettiği mücadelenin ardından takım arkadaşı Elif ile dertleşen Aycan, açıklamalarıyla herkesi şok etti. Sinirin getirdiği hususlar sebebiyle “Hayır ben bir daha çıkmayacağım. Olmuyor, yeter bıktım artık. Kötü olduğumu kabul ediyorum demek buraya kadarmış” ifadelerini kullanan Aycan, pes etmek üzere. 

Takım arkadaşlarından aldığı tesellilerle kendini toparlamayı başaran Aycan, oyuna devam etmek istemese de, takım arkadaşlarının rızası için oyuna döndü. Rakip takımdan Evrim'e kaybetmeyi kabullenemeyen Aycan, oyun sonrasında da gözyaşlarını tutamadı. 

TV