Survivor 2020'de İnanılmaz Ödülün Kazananı Belli Oldu!

Survivor 2020'nin son bölümünde ödül oyunu sahne aldı. Yarışmacıları heyecanlandıran ödülü açıklayan sunucu Murat Ceylan, kazanan takımın karışık ızgara tabağı, patates kızartması, salata ve içecekten oluşan yemeğe sahibi olacağını söyledi. Zorlu parkurda müthiş bir mücadele sergileyen yarışmacılar ödül için etini dişlerine taktı.

Survivor 2020'de İnanılmaz Ödülün Kazananı Belli Oldu!

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Survivor 2020'nin 29 Mayıs Cuma akşamı ekranlara yansıyan 91. son bölümünde akıl almaz bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı, zorlu parkura çıkarak kıyasıya bir mücadele sergiledi. Yarışmacılar ödülün sahibi olmak için etlerini dişlerine takarken, nefes kesen mücadelenin sonunda kazanan takım belli oldu. 

1-) Avantaj Oyununda Sıkı Mücadele

Avantaj Oyununda Sıkı Mücadele

Survivor 2020'nin son bölümünde ödül oyunu öncesinde avantaj oyunu oynandı. Rakip takımdan yarışmacı seçebilecekleri önemli oyunda belirlenen yarışmacılar karşı karşıya geldi. Adaya 4 kişi devam eden Ünlüler takımı, avantaj oyununa hep beraber çıkarken, Gönüllüler'den ise Barış, Berkan, Evrim, Nisa yarıştı. Ardından oynanacak olan oyun için büyük bir önem taşıyan avantaj oyununun kazananı ise Gönüllüler oldu. 

2-) Survivor'da Ödül Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu

Survivor'da Ödül Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu

Ödül oyunu oynanmadan önce yarışmacının sunucusu Murat Ceylan, yarışmacıları heyecanlandıracak ve bir o kadar da gaza getirecek ödülü açıkladı. Engellerle çevrili olan zorlu parkurda galip gelecek takımın; karışık ızgara tabağı, patates kızartması, salata ve içecekten oluşan pakete sahip olabileceğini söyleyen Ceylan, yarışmaya ekstra heyecan kattı. 

Haftalardır açlıkla mücadele eden takımlar ise, ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Ödülün sahibi olmak isteyen takımlar kıyasıya bir mücadele sürdürürken, birçok engelden aşılması gereken parkurda nefes kesen mücadeleler izlendi. Ayrıca 91. bölümde oynanan bu ödül oyununda ilk defa frizbi kullanıldı.  Yarışmaya yeni eklenen avantajlardan biri olan 'altın atış' bu oyunda da geçerli oldu. 

Ödül oyununda devleşen Ünlüler takımı, dört kişi olmalarına rağmen 9-5'lik bir skor elde ettiler. Ancak hırsın en üst seviyede olduğu oyunda skor 9-7'ye kadar yükseldi. Son olarak karşı karşıya gelen Sercan ve Berkan ikilisi frizbi atışı bölümünde altın atışı denediler. Nefeslerin tutulduğu oyunda uzaktan harika bir atış yapan Sercan Yıldırım, frizbiyi çizgili alana sokmayı başararak takımını galibiyete götürdü. 

TV