Şok Market 7 Ekim Çarşamba Aktüel Ürün Listesi! İşte Gelen Ürünler

Şok Market 7 Ekim Çarşamba Aktüel Ürün Listesi! İşte Gelen Ürünler

Tüketiciler için uygun fiyatlı market olarak öne çıkan ŞOK belirli dönemlerde ciddi indirimleri ile öne çıkıyor. 7 Ekim ŞOK aktüel ürünler katalog fiyat listesi üzerinden ürünleri inceleyerek fiyatlara göz atabilir ve siz de istediğiniz ürüne mağazaya giderek uygun fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz. Birçok tüketicinin severek tercih ettiği ŞOK ürünlerini siz de 7 Ekim ŞOK aktüel ürünler fırsatlarında bakarak satın almak istiyorsanız, sitemiz üzerinden öne çıkan ürün listesine göz atarak inceleyebilirsiniz. 

1-) Haftanın ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

7 Ekim 2020 tarihinden itibaren satışta olacak ürün grupları her ihtiyaca yanıt veriyor. Özellikle okul ihtiyaçlarından tutunda tüketim ve temizlik ürünlerine kadar ŞOK market raflarında indirimli olarak satışa sunulacak ürünleri bulabilirsiniz. Desenli Tonton Tabureden tutunda giyim ürünlerine kadar siz de indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Dünyaca ünlü markalardan ülkemizde güvenle tüketilen birçok markanın ürünü ŞOK raflarında sizleri bekliyor. Bu çerçevede öne çıkan ürün grupları şu şekilde öne çıkıyor. 


2-) Şok 7 Ekim 2020 Ürünleri

Evlerinizde severek kullanacağınız Desenli Tonton Tabure 9,99 TL den satışa sunulurken ayrıca anne bebek ürünlerine kadar birçok ürüne ŞOK raflarında ulaşabilirsiniz. GoKidy Mama Sandalyesi 49,95 TL ile piyasada bulacağınız en uygun fiyatlar arasında göze çarpıyor. Her bütçeye hitap eden onlarca ürün bulunuyor. Özellikle bu hafta anne ve bebe ürünleri ön planda yer alırken Anne Yanı Bebek Yastığı 49,95 TL, Bebek Güvenlik Ürünleri 3,99 TL ve 3'lü Bebek Çorabı 4,99 TL satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra bebeğiniz için 4'lü Bebek Ağız Silme Bezi 7,99 TL ile bugün raflarda ki yerini almaktadır. Son dönemlerde çok amaçlı örtüler oldukça ilgi görürken siz de 80x80 cm Çok Amaçlı Bebek Müslin Örtü 9,99 TL fiyatları ile satın alabilirsiniz. 


3-) Çocuğunuzu Mutlu Edecek Ürünler Sizleri Bekliyor

Çocuğunuz hem eğlenirken hem de öğrensin istiyorsanız, Tren Şehri 52 Parça 34,95 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Ayrıca Bul-Tak Kaplumbağa 14,95 TL çocuğunuzun gelişimi için oldukça önemli oyuncaklar arasında yer almakta olup, siz de bu ve daha birçok oyuncağı tercih ederek çocuğunuzun gelişimine katkı sunacak bu ürünlere ŞOK indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz.


Bunun yanı sıra ŞOK aktüel ürünlerde yer alan onlarca ürün arasından seçim yaparak siparişinizi tamamlandığınızda 25 TL üstü alışverişlerinizde size sunulan 1950 ml Omo Siyahlar İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı 21 TL fiyatları ile satın alabilirsiniz. Siz de ŞOK marketlerde aradığınızı indirim fırsatları ile satın alarak bu keyfi doyasıya yaşamak istiyorsanız, en yakın ŞOK marketlere giderek ürün gruplarını inceleyerek satın alabilirsiniz.


Etiketler

Alışveriş   Şok Aktüel