Şok Aktüel Kataloğu Yayınlandı! İşte Şok 19 Eylül Süper İndirimler

Şok bu hafta en yeni ürünleri özel fiyatlarla sunuyor. Elektronik ürünlerde de 6 taksit seçeneği bulunuyor. İşte bu haftanın indirimli ürün listeleri

Şok Aktüel Kataloğu Yayınlandı! İşte Şok 19 Eylül Süper İndirimler

Şok indirimli ürünleri ile tüketicilerin yanında yer alıyor ve sunduğu kalite ile en iyi ürünlere ekonomik fiyatlara erişmenize imkan sağlıyor. 16 Eylül 2020 Şok indirim ürün listesine geniş bir seçenek sizleri bekliyor. Bu hafta özellikle elektronik ürünlerde indirim oldukça fazla. Ayrıca garantili olması da avantaj olarak karşınıza çıkıyor. Sizde tercih ederek en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bunun için acele etmeniz gerekiyor. Çünkü stoklarla sınırlı olan ürünler hemen tükenebilir. 

1-) Elektronik Ürün Listesi

Şok da bu hafta çocuklarınızın kullanım sağlayabileceği özel tasarımlı tabletler dikkat çekiyor. Kılıf hediyeli olan bu ürünlerin fiyatı 449 TL ve 6 taksit seçeneği ile size sunuluyor. Bunun için acele edebilirsiniz. 4 çekirdekli olan ürün hızlı bir işlem yapmanıza da yardımcı oluyor.Daha uygun fiyata 399 TL evrese tablet modelleri de bulunuyor. 16 GB kadar arttırılabilir hafıza sayesinde profesyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Model sizi yarı yolda bırakmayacak özelliğe sahiptir. Tercih ederek kullanabilirsiniz.

Evinizde ihtiyacınız olan her ürünü özel fiyat seçeneği ile sunan şok torbasız süpürge modeli ile de destek veriyor. 329 TL 6 taksitle ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Bu tarz ürünler garantili olarak size satılır. Ayrıca iade ve değişim konusunda da size en yakın mağazalardan destek alabilirsiniz. 


2-) Ev Ürünleri

Evinizde kullanım sağlayabileceğiniz kahvaltı takım seti 89 TL ile satışta yer alıyor. 19 parçadan oluşan ürün tasarım açısından da oldukça şık duruyor. Sizde tercih ederek kullanabilirsiniz. Ayakkabı dolabı 199 TL ve 6 taksit seçeneği ile yer alıyor. Tüm ürünler kaliteli olmakla beraber görsel açıdan da oldukça şık bir duruşa sahip. Evinizin dekorasyonuna da artı bir değer katacaktır. 

3-) Okul İhtiyaçları

Okul ihtiyaçları konusunda da geniş bir seçenek sunan Şok çantadan kaleme ekonomik bir fiyat politikası benimsiyor. Okul çantalarında istediğiniz renk ve tasarımı kolayca bulabilirsiniz. Okul çantaları 19 TL den başlayan fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Sizde hemen yararlanabilir ve satın alabilirsiniz. 


Etiketler

Gündem   Şok Aktüel