Şok Bu Haftanın İndirimleri Yayınlandı! İşte A101 9 Eylül Kataloğu

Şok 9 Eylül İndirim Kataloğu açıklandı. En yeni ürünler ekonomik fiyatlarla tüketici ile buluşuyor. Sınırlı stoklu ürünler için acele edin...

Şok Bu Haftanın İndirimleri Yayınlandı! İşte A101 9 Eylül Kataloğu

1-) Mutfak Ürünleri

Şok 9 Eylül indirim listesinde evleriniz için özel ürünler bulunuyor. Özellikle de mutfak ürünleri kaçırılmayacak fırsatlar arasında yer alıyor. Ankastre ocak 3 lü set 1079 TL gibi ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tost makinesine sahip olmak isteyenler de 149 TL ile alım yapabilirsiniz. Ürünler aynı zamanda garantili olarak veriliyor. Çelik cezve arayışınız var ise 59 TL ve 6 taksit gibi imkanla sahip olabilirsiniz. Tüm ürünler marka olup kaliteli bir şekilde size sunuluyor.

2-) Elektronik Ürünler

Şok getirdiği elektronik ürünler ile size katkı sağlıyor. 2 yıl garantili bir şekilde sunulan 32 Led TV 799 TL gibi ekonomik bir fiyata satışa sunuluyor. Bu ürüne 6 taksitle sahip olabilirsiniz. Televizyon özellik olarak üst seviyede yer alıyor. Yeni bir modele ihtiyacınız var ise tercih edebilirsiniz. Evinizde veya ofisinizde kullanım sağlayabileceğiniz güvenlik kameraları da bulunuyor. Bu kamera 199 TL ile satışa sunuluyor. Çözünürlüğü iyi olduğundan dolayı ihtiyacınız var ise mutlaka bir göz atmanız yararınıza olacaktır. Bu ürünler stoklarla sınırlı olduğu için acele etmenizde fayda olacaktır.


Elektronik ürünler arasında mikrofon modelleri bulunuyor. 59,90 TL gibi fiyatlara sahip olabilirsiniz. Farkı renklerde sunulması da tarzınıza göre seçim yapmanıza yardımcı olacaktır. 

3-) Temizlik Ürünleri

9 Eylül listesinde temizlik ürünleri de indirime girmiş. Persilmatikler özel fiyatı ile sunuluyor. Fiyatları 25 TL üzeri alışverişlerde 17 TL olarak satışa sunuluyor. Cif ürünleri üçlü halde 19 TL den satılıyor. Sizde tercih ederek hemen alım yapabilirsiniz. Cilt bakım ürünleri de özel fiyatla yer alıyor. Kaliteli ürünler ile cildinizin nem dengesini sağlayabilirsiniz. 

Etiketler

Alışveriş   Şok Aktüel