ŞOK Aktüel 26 Eylül Kataloğu Yayınlandı! İşte Şokta Haftanın Fırsatları

Şok 23 Eylül katalog listesi açıklandı. Birbirinden özel ürünlere ekonomik fiyatlara ulaşabilirsiniz. İşte detaylar...

ŞOK Aktüel 26 Eylül Kataloğu Yayınlandı! İşte Şokta Haftanın Fırsatları

Şok ürünleri ve kalitesi ile tüketicinin yanında yer alan zincir mağazalar arasında yer alıyor. 23 Eylül katalog listesinde en yeni ürünler özel fiyat içeriği ile sizleri bekliyor. Sınırlı sayıda olan bu ürünlere size yakın olan mağazalardan erişim sağlayabilirsiniz. Şok taksit ve ödeme kolaylığı ile de tüketicinin yanında bulunuyor. Elektronik ürünleri taksitle alabilirsiniz. Ayrıca iade ve değişim konusunda da yardımcı oluyor. Sizde en yeni ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. 

1-) 23 Eylül Ürün Listesi

Bu hafta ürünleri arasında İnox Aspiratör bulunuyor. 109 TL bu ürüne sahip olabilir ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Seyahatlerinizde kullanım sağlayabileceğiniz valiz modelleri de bulunuyor. Büyük boy valiz 109 TL, orta boy 99 TL ve küçük boy ise 89 TL ile satışta yer alıyor. Bu ürünler 2 yıl garantili olarak size verilmektedir. Valizler özellik açısında kaliteli olmakla beraber uzun süreli kullanımı da elverişlidir. Bundan dolayı tercih edebilirsiniz.


Özel boyutu ile evinizde veya ofisinizde kullanım sağlayabileceğiniz ayakkabılık 139 TL fiyatı ile karşınıza çıkıyor. 2 kapaklı 4 bölmeli olan bu ürün oldukça kullanışlı olması ile ön planda bulunuyor.


Şok mağazalarında bu hafta hırdavat ürünleri ağırlıklı olarak yer alıyor. Plastik saplı rulo fırçası 6,99 TL olarak yer alıyor. Merdiven 2 yıl garantili bir şekilde 64,90 TL ekonomik fiyatı bulunuyor. İhtiyacınız var ise hemen değerlendirebilirsiniz. Bu ürünler stoklarla sınırlı geldiği için acele etmenizde fayda olacaktır.


Silikon tabancası 5,99 TL, Kestirme fırça ise 3,5 TL ile satışta yer alıyor. Tüm ürünler kaliteli olmakla beraber kullanışlı olması ile de size katkı sağlayacaktır. Boya ve benzeri alanlarda rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.


Bu haftaki indirimli ürünler arasında Aytaç fermente sucuk da bulunuyor. 13 TL fiyatından yararlanarak alım yapabilirsiniz. Yumoş yumuşatıcı 22 TL ekonomik fiyatı ile yer alıyor.


Evinizde veya ofisinizde kullanım sağlayabileceğiniz katlanabilir masa 79 TL ve 6 taksit imkanı ile yer alıyor.


Beyaz ve şeffaf tasarıma sahip olan slikon mastik 12,95 TL fiyatı bulunuyor. Lamba anahtarı ise 5,99 TL ekonomik fiyatı ile karşınıza çıkıyor.


Şok hırdavat ürünlerinde sonbahara sizi hazırlıyor. Evinizin boyasını değiştirmek istediğinizde özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Tavan boyaları 44,95 TL 6 taksit imkanı ile size sunuluyor. Sizde yararlanarak alım yapabilirsiniz. 


Etiketler

Alışveriş   Şok Aktüel