ŞOK 14 Ekim Çarşamba Aktüel Ürünler Kataloğu! Bu Ürünler Geliyor

Şok 14 Ekim Çarşamba ürünlerinde birçok çeşit uygun fiyata sizleri bekliyor. Taksit seçeneği de bulunuyor.

ŞOK 14 Ekim Çarşamba Aktüel Ürünler Kataloğu! Bu Ürünler Geliyor

Şok bu haftaki indirim listesinde birbirinden kaliteli ürünler bulunuyor. Bu hafta ürünlerde oldukça indirim fazla olarak yer alıyor. Ayrıca elektronik ürünlerde taksit seçeneği de bulunmaktadır. Bundan dolayı sizde tercih ederek satın alabilirsiniz. 

1-) Gelecek Ürünler

14 Ekim Çarşamba günü çocuklar için tablet geliyor. Fiyatı ise 649 TL olup 6 taksitle alım yapabilirsiniz. Özellik açısından gelişmiş olması sayesinde profesyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz.Kadınlar için saç düzleştirici modelleri 59,90 TL olup 2 yıl garantili olarak satışa sunuluyor. Sinbo garantisi ile sunulan ürünler özellik açısından da oldukça iyi olarak karşınıza çıkıyor.

Kulaklık arayışınız var ise bu haftaki indirimden yararlanabilirsiniz. Bluetooth kulaklık 139 TL satış fiyatı ile sizleri bekliyor. Yüksek ses oranı ile kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Saç kesme makinesi 59,90 TL olup 6 taksitle alabilme imkanınız bulunuyor.

Çocuklar için bisiklet modeli 64,90 TL den satılmaktadır.

Tüm bu ürünlere ulaşmak isterseniz size en yakın Şok mağazasına uğramanız yeterli olacaktır. İade ve değişim konusunda da mağaza personeli yardımcı olacaktır.

2-) Temizlik Ürünleri

Temizlik ürünleri de özel fiyat seçeneği ile bu haftaki listede yer alıyor. Traş köpüğü 8 TL den başlayan fiyatlarla listede bulunuyor. Sizde bu ürünlerden yararlanmak isterseniz acele etmeniz yeterli olacaktır.

 

Etiketler

Alışveriş   Şok Aktüel