Seren Serengil ve İrem Derici Arasında Büyük Kavga! Olay İfşalar

Beyaz TV'nin sevilen programı Söylemezsem Olmaz'da sunuculuk üstlenen Seren Serengil ve Bircan Bali, ünlü şarkıcı İrem Derici ile birbirine girdi. Hararetlenen tartışma sonrasında Derici, Serengil'in geçmişteki ifşalarını ortaya döktü.

Seren Serengil ve İrem Derici Arasında Büyük Kavga! Olay İfşalar

Oğuzhan Uğur'un YouTube'de düzenlediği Pinç programına katılan İrem Derici, Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Bircan Bali ve Seren Serengil hakkında açıklamalarda bulundu. Derici'nin ifadelerine oldukça sinirlenen sunucular çileden çıkarak ağızlarına ne geliyorsa saydılar. 

1-) Seren Serengil ve Bircan Bali ile İrem Derici Birbirine Girdi

Seren Serengil ve Bircan Bali ile İrem Derici Birbirine Girdi

İrem Derici, açıklamasında "Boş yapıyorlar. Bunlar bir de alkolü bıraktığımın ertesi günü bir de... Yayında mastürbasyon diyemiyorlar. Kadınlardan biri ertesi gün istifa etti. Bana seks dedirtmiyorlar. Yasakmış filan..." ifadelerine yer verdi.

Seren Serengil ise bu sözleri duyduktan sonra çileden çıktı ve ağzına geleni saydı. İrem Derici'nin iyi bir sanatçı olmadığını söyleyen Serengil, şarkılarının ve konuşma tarzının kalitesiz olduğunu belirtti. Derici'nin dış görünüşüne laf atan Serengil, "Hiç aynaya bakmadığını düşünüyorum.'' diyerek ağır konuştu. 

Sadece cahilliğiyle ve konuşma tarzıyla gündem olmaya çalıştığını söyleyen Serengil, Derici'nin arkasından söylediği sözler için "Arkadan konuşmak kolay biraz terbiyeli olun" ifadelerini kullandı. 

İrem Derici'nin dış görünüş olarak en kötü göründüğü bir fotoğrafı Beyaz TV ekranlarına yansıtan sunuculardan Bircan Bali ise şunları söyledi:

"İrem Derici bize katnem demiş. Katnemin ne demek olduğunu söylüyorum. Katnem; huysuz, çirkin, hırçın, sıska, ağzı bozuk, agresif...""İrem Derici bize katnem demiş. Katnemin ne demek olduğunu söylüyorum. Katnem; huysuz, çirkin, hırçın, sıska, ağzı bozuk, agresif..." dedi. 

Bali'nin kelime açıklamasından sonra tekrar araya giren Serengil, katnem sözünü kabul etmediğini ve İrem Derici'ye iade ettiğini söyledi. 

2-) Geçmişiyle Vurdu

Geçmişiyle Vurdu

Yayında yapılan açıklamaların ardından İrem Derici, kavgayı sosyal medyaya taşıyarak, Serengil'in kendisine söylediği "Sanatçı değil" sözleri üzerinden bomba yağdırdı. Serengil'i geçmişteki anılarıyla vuran Derici, "Ablacım bıktım senden. Git yaşıtlarınla oyna, beni bi' sal artık. Bundan sonra adımı her andığında bir yavru kedi ölecek gibi düşün ve kapat o ağzını... " ifadelerini kullandı.

Bu sözleriyle hırsını alamayan Derici, "Seni Küçük Şizo" notunu düşerek şu fotoğrafları paylaştı. 

TV