Seren Serengil Kıyafetlerinin Parasını Ödemedi

Geçtiğimiz hafta sonu sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Tolga Çam, bir ünlü için kostüm hazırladığını ancak tekrardan almak isteyince sosyal medyadan engellendiğini belirtti. Paylaşımı görenler bu ünlü ismin kim olduğunu oldukça merak etti. Sosyal medya bu ünlü ismi bulmak için çabalarken, ünlü isim Seren Serengil kendini ele verdi.

Seren Serengil Kıyafetlerinin Parasını Ödemedi

Türkiye'de büyük bir üne sahip olan moda tasarımcısı Tolga Çam, birçok ünlü isme sahne kostümleri hazırlıyor. Ancak değeri 30 bin TL olan kostümlerden kendisinin reklamının yapılması karşılığında ücret almadığı belirtiliyor. Geçtiğimiz hafta sonu Instagram hesabından paylaşım yapan Çam, kostüm hazırladığı ünlü kadın isimlerden birinin kıyafetleri kendisine geri göndermediğini açıkladı. 

Sosyal medya gündemini çalkalayan paylaşımın altına “Bu ünlü hanım kostümleri giyiyor, cebinden para çıkmadan havasını atıyor. Tolga Bey’e de teşekkür yerine, kostümleri geri isteyince Instagram’da engelleme gönderiyor” notunu ekleyen Tolga Çam, oldukça fazla merak uyandırdı. 

1-) "Kostüm Alana Kadar Canım Cicim Bitanem"

Tüm sosyal medya bahsedilen kişinin kim olduğunu çözmeye çalışırken, ünlü sunucu Seren Serengil, programında yaptığı açıklamayla kendini ele verdi. Açıklamalarında "Modacılardan elbise alıp reklamlarını yapıyoruz ama yanlış yapıyoruz. Herkesin elbisesi giyilmez" şeklinde ifadeler kullanan Seren Serengil'in yorumu üzerine tekrar paylaşım yapan Tolga Çam, bu kez isim verdi. 

Merak edilen gizli ünlünün kim olduğu ortaya çıkınca peş peşe paylaşımlar yapan Tolga Çam, "Ne olacak bu sizin aç halleriniz? Bedava kostüm alana kadar canım, cicim, bitanem, en iyi modacım. Kötü olunca yeni yetmelerden giyinilmez oldu değil mi?" ifadelerini kullanarak hiç kimseye iyilik yapılmayacağına işaret etti. 

2-) "Onların Hakkını Senden Alsın Allah"

Geçtiğimiz sene yine bir kostüm aldıktan sonra paylaşım yapan Seren Serengil, "Bana göre en iyi tasarımcı Tolga Çam" şeklinde paylaşımda bulunmuştu. Bu sözleri hatırlatan bir paylaşım yapan Çam, "En iyi tasarımcıdan 'yeni yetme' olduk iyi mi. Kimseye iyilik yapmayacaksın yahu. Vallahi bak... 5 saatte yayına kostüm yetiştirdim 3 kişi gece 1'e kadar çalıştık. Onların hakkını alsın senden Allah..." notunu düştü. 

Etiketler

Magazin   Manşet   Tolga Çam   Seren Serengil  
TV