Senarist Paylaştı! Survivor Yıldızı Diziye Dahil Oldu! İşte Yeni Karakteri

Survivor ile kendinden çok konuşturan Mert Öcal yaptığı paylaşım ile herkesin kafasını karıştırdı. Tv 8 ekranlarında reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisinin senaristi Dilek Öksüz ile çektiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşan Mert Öcal diziye dâhil olacağı şüphesini ortaya atmıştır.

Senarist Paylaştı! Survivor Yıldızı Diziye Dahil Oldu! İşte Yeni Karakteri

Herkesin severek izlediği Kırmızı Oda dizisine yeni bir ismin dâhil olacağı konuşulan konular arasındadır. Reytinglerde büyük bir yükselişi bulunan Kırmızı Oda dizisi gerçek hayat hikâyelerinin birleşimi ile oluşan bir dizidir. Daha önce bu kişilerin hayatlarını anlatan kitaplar da bulunuyor. Kırmızı Oda dizisinin senaristi olan Dilek Öksüz Survivor yıldızları arasında yer alan bir oyuncu ile görüntülendi.


Bu durum da akıllara yeni bir oyuncunun mu dâhil olacağı sorusunu ortaya çıkardı. Tv 8 ekranlarında reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisine yeni bir oyuncu dâhil olacak gibi görünüyor. Bu oyuncunun yıldızı Survivor ile parladı. Herkesi çok şaşırtan bir oyuncu dâhili oldu. Sosyal medyada bu konu çok fazla konuşuldu. Sevinen de var istemeyen de var.

1-) Survivor'un Yıldızı Mert Öcal Kırmızı Oda Dizisinde Mi Oynayacak?

Survivor ile kendinden çok konuşturan Mert Öcal yaptığı paylaşım ile herkesin kafasını karıştırdı. Tv 8 ekranlarında reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisinin senaristi Dilek Öksüz ile çektiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşan Mert Öcal diziye dâhil olacağı şüphesini ortaya atmıştır. Son zamanlarda dizinin repliği olan "Meğer ne senaryolar sığdırmışsın yüreğine Dilek" şeklinde not düşerek paylaşım yapmıştır.


Bir kitap uyarlaması olan Kırmızı Oda dizisi gerçek hayat hikâyelerini içerir. Diziye sık sık konuk oyuncu girmektedir. Mert Öcal'ın da konuk oyuncu olarak dâhil olacağı söylentiler arasında. Konu ile ilgili henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.


2-) Mert Öcal Kimdir?

Oyunculuk yapan Mert Özal 2020 Survivor ünlüler grubunda yer almıştır. 1982 doğumlu olan Mert Öcal İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Best Model yarışmasında birinci olan Mert Öcal daha sonra ise oyunculuğa başlamış. Aynı zamanda uzun bir süre mankenlikte yapmıştır. Mankenlik ile işlerini tamamladıktan sonra oyunculuğa adım atmıştır.


İlk oyunculuk deneyimini 2005 yılında yer aldığı Asla Unutma dizisinde Salih isimli karakter ile yapmıştır. Daha sonra da pek çok dizide küçük rollerde yer almıştır. Fakat en çok tanınmasını sağlayan Survivor programı olmuştur. Survivor programından sonra Mert Öcal'ı tanımayan kalmamıştır. Şimdi de Kırmızı Oda dizisinde yer alacağı konuşuluyor.


Etiketler

Dizi