Sen Çal Kapımı Dizisinde Yaşanan Saçmalığa Seyircilerden Büyük Tepki!

Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisinin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel yer alıyor.

Sen Çal Kapımı Dizisinde Yaşanan Saçmalığa Seyircilerden Büyük Tepki!

Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisinin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel yer alıyor. Bu dizi ilk yayınladığı günden itibaren çok güzel yorumlar ve çok güzel reytingler ile karşı karşıya kaldı. Dizinin en çok sevilen yanlarından biri ise Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasındaki çift uyumu oldu.


Dizinin 14. bölümü ile birlikte çeşitli linçler ve tepkiler ortaya çıkmaya başladı. Yaşanan durumun son derece saçma ve gereksiz olduğunu düşünen Sen Çal Kapımı izleyicileri bu konudaki tepkilerini göstermekten kendilerini alıkoyamadı. Eda'nın anne ve babasının başına gelenlerin Serkan'ın babasının sebep olması ikili arasında uçurumların açılmasına sebep oldu. Bu durumun Yeşilçam filmlerinden kalma bir konu olması seyirciyi çok sinirlendirdi.

1-) Sen Çal Kapımı Dizinin 14. Bölümünde Yaşananlar!

Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümleri istenilen reytingleri alamamaya ve gerilemeye başladı. Bunun temel sebebi ise Eda'nın anne babasının ölümünden Serkan'ın babasının sorumlu olması. Serkan'ın bu sebeple Eda'dan uzaklaşması herkesi şaşırttı ve sinirlendirdi. 14. bölümün final sahnesinde Serkan Eda'dan ayrıldı. Yeşilçam ekranlarından kalma bu sahneler dizinin gündemine hiç yakışmadığı için seyirci tarafından da hiç beğenilmedi.


Neredeyse son 3 bölümdür bu konunun bu kadar gündemde kalması seyirciyi sıkmış olacak ki reytinglerde ciddi bir düşüş yaşandı. Ofiste ve normal hayatta her şey yolunda giderken Serkan'ın böyle bir şey yapması Eda'yı son derece üzüyor. Eda bu durumu Selin üzerinden yorumlama durumunda kalıyor. Gelecek bölümde Eda'nın Serkan'ın inadına bazı şeyler yapacağı söyleniyor.

2-) Sen Çal Kapımı Dizisinin Konusu Nedir?

Son zamanların sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisinin konusu Eda Yıldız isminde bir öğrencinin bursunun kesilmesi ile başlıyor. Hayatını eğitime adamış Eda'ya burs veren kişi Serkan Bolat'tır. Serkan'a hesap sormaya giden Eda Yıldız kendini bir anda bir oyunun içinde buluyor. Aralarında 2 aylık bir nişan sözleşmesi yapıyorlar. Eda 2 ay boyunca Serkan'ın nişanlısı gibi yapacak ve 2 ay sonunda bu oyun bittiğinde Eda'ya bursunu geri verecek. Fakat işler zannedildiği gibi girmiyor. İkili birbirine aşık oluyor ve konu bambaşka yerlere gidiyor.

Etiketler

Gündem