Sadakatsiz Dizisi 6 Bölüm Sonra Bitiyor! Çünkü...Dizi Kaç Bölüm Daha Yayınlanacak?

Reytingleri pekiyi olmayan Sadakatsiz dizisi sevenleri tarafından final yapıp yapmayacağı konusunda merak uyandırıyor.

Sadakatsiz Dizisi 6 Bölüm Sonra Bitiyor! Çünkü...Dizi Kaç Bölüm Daha Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olan Sadakatsiz dizisi ilk yayınlandığı zaman büyük bir beğeni toplamayı başardı. Özellikle başrol oyuncusu olan Cansu Dere çok büyük bir beğeni toplamış ve çok uzun bir süre sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Kanal D kanalının en çok beğenilen dizisi olmuştur. İlk bölüm reytingleri de son derece iyi olduğu belirlendi. Fakat dizinin ikinci bölün reytinglerine bakılırsa büyük oranda bir düşüş yaşadığı görülüyor.


Dizi son derece başarılı olsa da reytinglerde iyi gitmeyen bir şeylerin olduğu anlaşılıyor. Reytingler toparlanmaz ise final yapma durumu söz konusu olabilir. Bununla ilgili konuşmalar devam ediyor. Sosyal medyadaki etkileşimleri de düşüş yaşamıştır.

1-) Sadakatsiz Kaç Bölüm Daha Yayınlanacak?

Reytingleri pekiyi olmayan Sadakatsiz dizisi sevenleri tarafından final yapıp yapmayacağı konusunda merak uyandırıyor. İlk bölümü ile reytinglerde istenilen sonucu elde edip, sosyal medyada da istenilen etkileşimi sağlayan Sadakatsiz dizisi 2. bölüm için istenilen reyting ve etkileşimlere ulaşamamıştır. Kanal D dizileri genellikle 6 bölümlük nakit bir ödeme yaptığı için bu dizi de en erken 6. bölümde dizi yapacak. Aynı zamanda 8. bölüm süresince de dizinin yayın hakkını satın alabiliyor.


Dizinin çok sevilmesi ile birlikte Kanal D diziye destek vermeye başlamıştır. Dizinin Ocak 2021 tarihine kadar devam etmesi yönünde bir anlaşma yapıldı. Dizinin ileride tekrar eski reytinglere ulaşacağı düşünülüyor.

2-) Sadakatsiz Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi olan Sadakatsiz dizisinin ne zaman final yapacağı merak edilen bir husustur. Pek çok sahnesi ile olay yaratmış ve uzun bir süre gündemde kalmayı başardı. Dizinin reytingleri 5 ya da daha üzeri bir durumda ise 2021 yılının Mayıs ayına kadar final yapmayacak. Fakat reytinglerin 3 ve daha altına düşmesi ile 2020 yılının 30 Aralık tarihinde final yapmak durumunda kalacaktır.


Final yapmamak için dizinin seyircilerini kaybetmemesi gerekiyor. İlk bölümü çok fazla izlenmişse de diğer bölümü çok izlenmedi. Daha heyecanlı bölümler ile karşımıza çıkacak ve reytingleri toparlayacaktır. Aynı zamanda Cansu Dere'ye olan ilgi de son derece büyüktür.

Etiketler

Dizi