RTÜK Sadakatsiz Dizisine Rekor Ceza Kesti! Yapım Final Kararı Alıyor Mu? İşte Diğer Cezalar

Son zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri olan Sadakatsiz dizisi RTÜK cezası aldı. Dizinin konusu bir kadının eşi tarafından aldatılması oluyor.

RTÜK Sadakatsiz Dizisine Rekor Ceza Kesti! Yapım Final Kararı Alıyor Mu? İşte Diğer Cezalar

Son zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri olan Sadakatsiz dizisi RTÜK cezası aldı. Dizinin konusu bir kadının eşi tarafından aldatılması oluyor. Dizinin son bölümlerinde eşi tarafından aldatılan kadın da eşini aldatınca olaylar biraz karıştı. RTÜK evlilik dışı ilişkilerin ve evlilik dışı doğan çocukların normal karşılanmasına karşı çıkarak para cezasında bulundu. Sadakatsiz dizisi dışında MasterChef programına da para cezası kesildi.

Sadakatsiz dizisi her bölümü ile sosyal medyada gündemi olmayı başaran bir dizidir. Giderek daha da heyecanlı bir hal alan dizi çekimlerine son hız devam ediyor. Dizinin başrolü olan Cansu Dere her bölümde büyük bir beğeni toplamayı başarıyor. Fakat aldıkları ceza karşısında herkes çok üzüldü. Uyarlama bir dizi olan Sadakatsiz dizisi Betül ülkede çekildi. Her ülkede beğenildi gibi Türk versiyonu da çok beğenildi.

1-) Sadakatsiz Dizisinin Kamera Arkasını Cansu Dere Paylaştı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi hem konusu ile hem de oyunculuklarıyla kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cansu Dere çekimlerin kamera arkasını paylaşarak büyük bir beğeni topladı. Cansu Dere Sadakatsiz dizisinin her bölümü ile magazin dünyasında konuşulmaya devam ediyor. Paylaşım yaptığı kamera arkası ile de hem sosyal medyada hem de magazin dünyasında çok konuşuldu.

Cansu Dere RTÜK cezası alındığı gün açıklama yapmak yerine kamera arkası olan bu görüntüyü paylaşarak vermek istediği mesajı verdi. Cansu Dere yaptığı paylaşımın altına ekip işi notunu düşerek ne kadar yoğun çalıştıklarını gösterdi. Bu paylaşım sosyal medyada çok konuşuldu ve çok beğeni topladı. Fakat bu paylaşımın altında yatan şeyin ne olduğu merak ediliyor.

2-) " Bu Sahneye Kalbimizi Bıraktık"

Cansu Dere'nin yaptığı kamera arkası paylaşımın bir benzerini Sadakatsiz dizisinin resmi hesabı paylaştı. Bu hesapta paylaşılan fotoğrafın altına ise bu sahnede kalbimizi bıraktık notu düşürdü. Özge Özder isimli oyuncu ise bu fotoğrafın altına hepimiz bıraktık yorumunu yaptı. Tekirdağ'da çok uzun ve zorlu bir çekim yapan Cansu Dere magazinciler ile karşılaşmış ve çok yorgunum daha sonra konuşalım sözlerini eklemiştir. Cansu Dere'nin bu konuşmasından ne kadar yoğun çalıştığını anlamak mümkün oluyor.


Etiketler

Gündem