Eşkıya Dünyaya Hükümdarda Polat Alemdar Sürprizi! Polat KGT'yi Diziye Taşıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi en çok seyredilenler arasında yer alıyor. Söylentilere göre Yapım şirketi Necati Şaşmaz’ı bir bölüm Hızır Bey ile karşı karşıya getirecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdarda Polat Alemdar Sürprizi! Polat KGT'yi Diziye Taşıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi en çok seyredilenler arasında yer alıyor. Söylentilere göre Yapım şirketi Necati Şaşmaz’ı bir bölüm Hızır Bey ile karşı karşıya getirecek. Bu olayın duyulması sonrası sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer almaya başladı. Necati Şaşmaz şu sıralar herhangi bir dizide rol almıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayacağı gün iple çekiliyor. 


1-) Hangi Karakteri Oynayacak

Necati Şaşmaz diziye Polat karakteri ile giriş yapacak. Hızır Bey’i kontrol etmesi için Devlet tarafından görevlendirilecek ve yanında yer alacak. Diziye dahil olma aşamasında ise yurt dışına göreve gittiği ve burada görevi bittikten sonra KGT’nin başına geçtiği anlatılacak. Daha sonra Hızır Bey’in ailesi dokunacak ve aileye dahil olacak.


Polat Alemdar ile birlikte diğer karakterlerin de diziye dahil olması bekleniyor. Sadece Memati rolü ile öne çıkan Gürkan Uygun Selçuklu dizisinde oynadığı için rol alamayacak. Ancak Güllü ve diğer karakterler dizide görülecek. Bunun devamlı bir rol alıp almayacağı ise kesinleşmedi. 

2-) Çakır Ve Polat Buluşuyor

Kurtlar Vadisinde Çakır ve Polat çok sevilmiş beraber büyük işlere imza atmışlardı. Dizide Polat’ın ismi değişmeyecek. Çekilecek sahnelerin birinde Polar Hızır Bey’i görür ve eski arkadaşı Çakır’a benzetir. Burada duraksayan Polat ile Hızır Bey arasında tatlı bir tebessüm yaşanır. Sızan senaryodan da bunların olacağı tahmin edilmektedir. 


3-) Hızır Bey Devlete Hesap Veriyor

Hızır Bey yaptıkları işlerden dolayı devlete hesap vermeye başlayacak. Bunun için de KGT’nin başında yer alacak olan Polat Alemdar ile görüşme yapacak. Polat’ın izni olmadan hareket edemeyecek olan Hızır Bey’in nasıl bir yol izleyeceği merak edilenler arasında yer alıyor. 


4-) Polat Diziye Ne Zaman Dahil Olacak

Polat Alemdar’ın diziye ileri ki bölümlerde dahil olması bekleniyor. Bunun için senaryonun uygun hale getirilmesi sonucunda Polat Alemdar ve ekibi diziye dahil olacak. Bu sayede diziye ayrı bir renk katacaktır. 

Etiketler

Gündem