Oktay Kaynarca'nın 30 Yaş Küçük Gizem Acar'ın Hamilelik Haberleri Çıldırttı

Oktay Kaynarca'nın 30 Yaş Küçük Gizem Acar'ın Hamilelik Haberleri Çıldırttı

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde rol alan usta oyuncu Oktay Kaynarca, hamilelik haberlerini duyunca çılgına döndü. Daha önce Bodrum tatilinde de görüntülenen Oktay Kaynarca'nın sevgilisi hakkında ortaya çıkan hamilelik iddiaları sosyal medyada paylaşılmaya devam ediyor. Oktay Kaynarca'nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Gizem Acar'ın hamile olduğu iddiaları herkesi şaşırttı.

Atv'de yayınlanan Fenomen dizi Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz'da başrol oyuncusu olarak izleyici karşısına çıkan Oktay Kaynarca, 30 yaş küçük sevgilisi Gizem Acar ile gündeme bomba gibi düştü. Oktay Kaynarca'nın genç sevgilisi 25 yaşındaki Gizem Acar hakkında 3 aylık hamilelik iddiaları ortaya atıldı.

1-) Gizem Acar 3 Aylık Hamile Mi?

25 yaşındaki Gizem Acar'ın 3 aylık hamile olduğu iddiaları üzerine sosyal medyada gündem oldu. Oktay Kaynarca ise bu haberler ile ilgili sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu. Genç sevgilisi Gizem Acar'ın hamile olduğu iddialarına oldukça sinirlenen 55 yaşındaki Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda haber kanallarına nefret kustu.


Sosyal medya hesapları üzerinden asılsız haber yapan hesaplar ile ilgili kişilere itibar edilmemesini ve kendisi ile ilgili çıkan asılsız haber yapan tüm hesapların kapatılması için mahkemeye başvurduğunu söyledi. Sosyal medya insanların kendi istediklerini özgürce paylaştığı bir alan olduğunu söyleyen Oktay Kaynarca bu alanın art niyetle kullanıldığını söyledi.


2-) Sorumluluklarını Bilsinler

Haberleri yapan kişilerin asıl isteğinin takipçi sayısı artırmak olduğunu söyleyen Oktay Kaynarca, o hesapların yöneten kişiler gıybet üzerinden besleniyor ve birçok insan hayatına mutsuzluk katıyor dedi. Haberler karşısında oldukça sinirlenen Oktay Kaynarca artık sosyal medya kullanan kişilerin kimliklerinin tescil etmesi gerektiğini ve sorumluluklarını bilmesi gerektiğini belirtti.

Aynı zamanda açıklamasına konu ile ilgili konuşulan her şeyin yalan olduğunu ekleyen Kaynarca bu konu ile ilgili yasal mücadele vereceğini belirtti. Geçtiğimiz aylarda Bodrum'da sevgilisi Gizem açar ile objektiflere takılan Oktay Kaynarca 6 aydır sevgilisini herkesten saklamaya çalışıyordu. Köşe bucak sakladığı sevgilisi oyuncu ve model olan Gizem Acar çıkmıştı.

Gizem Acar ile sevgili olduğunu saklamaya çalışan ve bu nedenle köşe bucak kaçan Kaynarca Sosyetik çift Yelda ve Hakan Tiftik ile sohbet ederken kameralara yakalanmıştı. Ancak kameraları görmesiyle birlikte keyfinin kaçtığı oldukça belliydi.

Etiketler

Gündem