Müge Anlı Bomba Gibi Geri Döndü! Özel Sarılma Düzeneği Kuruldu

Koronavirüs salgını nedeniyle ekranlardan uzaklaşmak zorunda kalan ünlü sunucu Müge Anlı, bugün sevenlerine kavuştu. Bomba gibi bir dönüş yapan sunucu, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yapılan düzenlemelerden bahsetti. Programda birbirine kavuşan kişilerin sarılabilmesi için özel bir düzenek kuruldu. Sosyal medya gündemini çalkalayan bu düzenek oldukça merak edildi.

Müge Anlı Bomba Gibi Geri Döndü! Özel Sarılma Düzeneği Kuruldu

Senelerdir ATV ekranlarında izleyicilerini yalnız bırakmayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının çekimlerine, koronavirüs salgını nedeniyle ara verilmişti. 2 ay süren hasretin ardından bugün ekranlara gelen canlı yayınla sevenlerine kavuşan Müge Anlı, yeni önlemlerden bahsetti. Programda uygulanmaya başlayan yeni önlemler hakkında detaylı açıklama yapan Müge Anlı, tüm izleyenleri şaşkına çevirdi. 


1-) Müge Anlı'dan Yeni Düzenek!

Uzun bir süredir salgın nedeniyle ekranlara yansımayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, bugün ekranlara döndüğü canlı yayında seyircilerini ve ekibini çok özlediğini ifade etti. Programa bomba gibi dönen Müge Anlı, geliştirdikleri yeni düzenekleri açıklayarak herkesi şaşırtmayı başardı. 

Programda birbirine kavuşanların sarılabilmesi için yeni bir çözüm ürettiklerini belirten Müge Anlı, koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe derdini ortadan kaldırdı. Yeni düzeneğini açıklayan Müge Anlı, "Artık nasıl sarılacağız diye düşünmenize gerek yok" ifadelerini kullandı. Stüdyo içerisinde birbirlerine kavuşanların sarılabilmesi için naylon bir koruyucuyu çözüm olarak sunduklarını söyleyen Müge Anlı, düzeneğin ilk denemesini ekip arkadaşı ile yaptı. 

Müge Anlı'dan Yeni Düzenek!

2-) Temizlik Yapmaktan 9 Kilo Verdi

Diğer yandan programının çekimlerine zorunlu olarak ara verilen Müge Anlı, bu süreçte evden ayrılmadığını söylemişti. Geçtiğimiz ay konuk olarak katıldığı 2. Sayfa programında samimi açıklamalarıyla herkesi eğlendirmişti. Açıklamalarında sürekli olarak temizlik yaptığını söyleyen Müge Anlı, bu nedenle 9 kilo verdiğini söylemişti. Ekranlara döndüğünde fark edilen yeni hali ise, seyirciler tarafından oldukça beğenildi. 

TV