Mide Bulandıran Olay! Annesine Tecavüz Etmeye Kalktı! Levyeyle Öldürdü

Geçtiğimiz aylarda Ayşe Rençber ismindeki bir kadın Şenol ismindeki oğlunu öldürme suçundan gözaltına alındı. Daha sonra ise Ayşe Rençber’in eşi Talat Rençber Şenol'u kendinin öldürdüğünü ve o sırada eşinin de yanında olduğunu itiraf etti.

Mide Bulandıran Olay! Annesine Tecavüz Etmeye Kalktı! Levyeyle Öldürdü

Anne ve baba pek çok suç işlediği bilinen oğullarını öldürdü. Evet, bu haber herkesi çok şaşırtıyor. Fakat mahkeme esnasında söylenenler insanları daha da çok şaşırtıyor. Geçtiğimiz aylarda Ayşe Rençber ismindeki bir kadın Şenol ismindeki oğlunu öldürme suçundan gözaltına alındı. Daha sonra ise Ayşe Rençber’in eşi Talat Rençber Şenol'u kendinin öldürdüğünü ve o sırada eşinin de yanında olduğunu itiraf etti.

Anne ve baba yakın akrabayı öldürme suçundan dolayı yargılanmak üzere adliyeye sevk edildi. Mahkemede yargılandıktan sonra tutuklanarak cezaevine gönderildiler. Herkesin kanını donduran bu haber 2020 Mart ayında gerçekleşmiştir. Ortaya atılan iddialar ise kan donduran cinsten haberlerdir. Şenol Rençber'in annesi Ayşe Rençber'e tecavüz ettiği söylemleri yer alıyor. Duyan ve görenlerin kanını donduruyor.

1-) İddianame Hazırlandı!

Anne babası tarafından öldürülen Şenol davası ile ilgili iddianame Cumhuriyet savcılığı tarafından hazırlandı. Olay tam bir canilik ile gerçekleştirdi. Cani baba iddialara göre ilk olarak oğlunun başına levye ile iki kez vurdu. Daha sonra da içeriden bir bıçak alarak göğsüne sapladı. Şenol'un hala ölmediğini görünce de bir ip alarak oğlunu boğarak öldürmeye çalıştı. Öldüğünden emin olduktan sonra da onu arabası ile bir yol kenarına bırakarak uzaklaştı.

Oğlunu yol kenarına bırakırken cep telefonunu ve kimliğini de aldı. Tamamen tasarlayarak işlenen bir cinayet olduğundan anne baba tamamen kusurlu görüldü. Babası bu yaptığından çok pişman olduğunu fakat Şenol'un insanlara zarar verdiği için bunu yapmak zorunda olduğu sözlerini de ekledi.

2-) Telat Rençber " Oğlum Uyuşturucu Bağımlısı "

Telat Rençber oğlu Şenol Rençber’i önce levye daha sonra bıçak ve daha sonra ip darbeleri ile öldürdü. Buna sebep olarak da insanlara zarar verdiğini söyledi. Uzun zamandır uyuşturucu kullandığını söyledi. Aynı zamanda sürekli kadınlara karşı taciz girişiminde bulunduğunu da ekledi. Yakın zamanda alt komşularına bir taciz girişiminde bulunduğu için mahkemelik olduğu da iddialar arasında. Aralarında tartışmalar ve küfürler artmaya başlayınca öfke büyüyerek olaylar farklı yöne döndü.

Öfkenin büyümesi ile birlikte babanın gözünü nefret bürümüş ve olay bu şekilde kendini gösterdi. Bu durum karşısında anne de baba da şok yaşamış ve cesetten kurtulmak istediklerini belirttiler.

Etiketler

Gündem