Menajerimi Ara Zirveden İnmiyor! Reytingler Sarsıldı

Geçen hafta Dicle’nin babasına ve Barış’a karşı olan hayal kırıklığıyla biten başarılı dizi 4. Bölüme de hüzünle başladı. Babasının onu düşündüğünü önemsediğini sanan Dicle meğerse babasının onu yanından İstanbul’dan uzaklaştırmak istediğini fark edince tüm hayalleri yıkıldı. Dicle babasına karşı biraz umutlansa da artık o umudunu da yiterek ne yapacağını bilemedi.

Menajerimi Ara Zirveden İnmiyor! Reytingler Sarsıldı

Star TV yeni sezonda çok iddialı dizilerle ekranlara çıkıyor. Türkiye’nin en başarılı ulusal kanallarından birisi olan Star Tv bu sezon yabancı bir uyarlama olan Menajerimi ara dizisiyle seyirci karşısına çıkıyor. Yurt dışında da oldukça sevilen Menajerimi Ara dizisi ülkemizde de oldukça sevildi. Özellikle her bölümde farklı ünlü isimlerin konuk olarak diziye gelmesi izleyenlerin ilgisini çekiyor. Her bölümde farklı büyük isimler konuk oyuncu olarak Ego ajansı ziyaret edince ünlü isimlerin sevenleri de bu bölümleri kaçırmıyor.Ekranlardan uzun süredir uzak kalan oyuncular tek bölümlük de olsa dizide sevenleriyle hasret gideriyor. Geçtiğimiz bölümlerde Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre, Çağatay Ulusoy bölümlere konuk olmuş oldukça beğenilmişlerdi. Sosyal medyada da adında sık sık söz ettiren dizi uzun bir süre daha gündemde kalacak gibi gözüküyor. Başarılı dizi her hafta ünlü isimleri ağırlamaya devem edecek. 

1-) En Çok Seyredilen Dizi Olacak

Geçen hafta Dicle’nin babasına ve Barış’a karşı olan hayal kırıklığıyla biten başarılı dizi 4. Bölüme de hüzünle başladı. Babasının onu düşündüğünü önemsediğini sanan Dicle meğerse babasının onu yanından İstanbul’dan uzaklaştırmak istediğini fark edince tüm hayalleri yıkıldı. Dicle babasına karşı biraz umutlansa da artık o umudunu da yiterek ne yapacağını bilemedi. Annesine dert yanan Dicle Antalya’ya geri dönmek istedi. Annesi ise bu defa güçlü olmasını ve asla dönmemesini söyledi. Annesinden güç alarak yoluna devam etmeye çalışır. Bir yanda yeni eve taşınma telaşı bir yandan duygusal sorunları Dicle’yi oldukça yorar. 

2-) Konuk Oyuncu Demet Akbağ

Barış ise Dicle’yi kırdığını bile farkına varmadan devam eder. Bu bölümün konuk isimleri ise oldukça sevilen isimlerdi. Daha fragman yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Bu hafta diziye Edis ve Melisa Şenolsun konuk oyuncu olarak geldi. Bu iki başarılı ismin yanında birkaç dakikalık da olsa Demet Akbağ’ı da ekranlarda görmek seyirciyi mutlu etti.


Edis ve Melisa dizide anlaşamayan oyuncuları canlandırdılar. Dizi eğlenceli olduğu kadar setlerde yaşanan sorunları da ekranlara taşıyor. Dizilerin arka planını da görmemize yarayan dizi uzun bir süre daha severek izlenilecek gibi gözüküyor.  

Etiketler

Dizi