La Casa De Papel 5. Sezonda Türk Oyuncu Yer Alacak! İşte O Türk Oyuncu

Yayınlandığı ilk günden itibaren sadece ülkemizde değil dünya genelinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşan La Casa De Papel dizisi yeni sezon paylaşımları görenleri heyecanlandırdı.

La Casa De Papel 5. Sezonda Türk Oyuncu Yer Alacak! İşte O Türk Oyuncu

Dünyayı etkisi altına alan ve en özel diziler arasında yer almayı başaran dizi, her bölümü ile olay oldu. Gündemden hiç düşmeyen dizinin tüm sezonları merakla beklendi ve sevilerek izlendi. Ülkemizde de çok fazla sevilen ve milyonlarca izleyici tarafından izlenen dizi de ülkelerin önemli şehirler senaryo gereği isim olarak kullanılıyor. Dizide neden İstanbul ya da diğer önemli şehirlerin olmadığı çok konuşuldu. Hatta sosyal medya da bu konu çok konuşuldu. Bir Türk oyuncu ve şehrimiz yer alacak mı?

1-) La Casa De Papel Yeni Sezon Paylaşımı Heyecan Yarattı

Yayınlandığı ilk günden itibaren sadece ülkemizde değil dünya genelinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşan La Casa De Papel dizisi yeni sezon paylaşımları görenleri heyecanlandırdı. Dizinin yeni sezon konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Özellikle Türkiye izleyici kitlesi kesinlikle yeni sezonda Türk oyuncunun olmasını çok istiyor. Bunu bilen La Casa De Papel senaristleri yeni sezonda bakalım Türk oyuncu ve İstanbul ismini kullanacak mı?


2-) Bir Türk Şehrini / Bir Türk Oyuncu Oynayacak

La Casa De Papel 5. sezonda Türk oyuncu yer alacak haberleri son dönemde çıkması izleyenleri oldukça fazla heyecanlandırdı. La Casa De Papel 5. Sezonun sabırsızlıkla bekleniyor olmasının yanı sıra yeni sezonda bir Türk’ün de olması çok fazla isteniyor. Bundan önceki sezonda Türk oyuncunun yer alacağı söylenmişti, hatta bu konuda çok ciddi konuşmalar görüşmeler de gerçekleşmişti. Ancak senaryo gereği Türk oyuncunun olmayacağı son anda açıklandı.

Fakat yeni sezonun sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler bu sezonda Türk oyuncunun olacağını ve yer alacağı söylentisini duyması sonrası büyük bir bekleyiş içerisine girdi. Türk şehri adı kullanılırsa onu Türk Oyuncu oynayacak.

3-) La Casa De Papel Türk Oyuncusu Kim Olacak

Netflix Türkiye’den yapılan beşinci sezon paylaşımı ile izleyiciler çok fazla heyecanlandı. Soygun Sona Eriyor paylaşımı yapıldıktan sonra dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak araştırmaları hemen başlandı. Türkiye izleyici kitlesi ise sadede ne zaman başlayacağı değil aynı zamanda yeni sezonda İstanbul adı ve Türk oyuncunun olup olmayacağı konusunda araştırma yapıyor.

Yeni sezonda beklentinin çok yüksek olması ve dördüncü sezonda ki hayal kırıklığı sonrasında yeni sezonda mutlaka İstanbul adı ile bir Türk oyuncunun yer almasına kesin gözü ile bakılıyor. Hatta bu konuda Türkiye’den bazı kadın oyuncular ile görüşme yapıldığı da biliniyor. Adları sır gibi saklanan bu isimlerin kısa süre içerisinde ortaya çıkacağı ve yeni sezonda yer alacağını belirtmesini izleyiciler sabırsızlıkla bekliyor. Bakalım yeni sezonda bizleri neler bekliyor olacak. 

Etiketler

Dizi