Kuruluş Osman Bey’den Ateşli Paylaşım Geldi

Burak Özçivit eşi ile birlikte bir paylaşım yaptı. Sosyal medyada ilgi odağı haline geldi. İşte o paylaşımlar...

Kuruluş Osman Bey’den Ateşli Paylaşım Geldi

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin evlilikleri tüm ülke tarafından oldukça takip edilen bir olay olmuştu. Çiftin sosyal medya paylaşımları da oldukça sıkı takip ediliyor. Sevilen çift birbirlerine duydukları sevgiyi sosyal medya üzerinden de sıklıkla paylaşıyorlar.

Özellikle Fahriye Evcen sosyal medya kullanımı açısından oldukça aktif bir kişiliktir. Son paylaşımında da oldukça eğlenceli bir görsel kullanmıştır. Kuruluş Osman projesinde başrol oynayan Burak Özçivit ’in de yer aldığı paylaşım hayranlarının beğenisini toplamıştır.Fahriye Evcen İnstagram efektlerinin kullanıldığı paylaşımları oldukça beğenmiştir. Hayranlarının beğenisini toplayan paylaşımlarıyla dikkat eken Fahriye Evcen son yaptığı paylaşımla da yine eğlendirdi. Üç senelik evlilikleri olan çift geçen sene oğulları Karan’ı kucaklarına aldılar. Annelik serüveninde ekranlardan uzak duran Fahriye Evcen sosyal medya paylaşımlarıyla yine de dikkat çeken bir isim olmaya devam ediyor. Paylaşımlarında sıklıkla eşi Burak Özçivit’e de yer veriyor. Son paylaşımında da Burak Özçivit’le birlikte yer alıyor.

İnstagram efektlerinden birisi olan alev efektiyle resim paylaşan Fahriye Evcen, paylaştığı resmin üzerine eşini de alet ettiğini belirten bir not yazdı. Burak Özçivit yeni imajıyla hayranlarının beğenisini toplarken alev efektli görsel de herkes tarafından oldukça beğenildi.Etiketler

Magazin