Kıvanç Tatlıtuğ 2021’de Ekranlara Dönüyor! İşte Yeni Dizi

Katıldığı her projede yeteneğiyle herkesin dilinde olan Kıvanç Tatlıtuğ, 2021 yılında OGM Pictures imzası taşıyacak iki projeyle sevenleriyle buluşacak.

Kıvanç Tatlıtuğ 2021’de Ekranlara Dönüyor! İşte Yeni Dizi

Katıldığı her projede yeteneğiyle herkesin dilinde olan Kıvanç Tatlıtuğ, 2021 yılında OGM Pictures imzası taşıyacak iki projeyle sevenleriyle buluşacak. Verdiği bu arada özlenen oyuncunun bu haberi hayranlarını sevindirdi.

Karizmatik oyuncu, bir dizi ve akabinde bir film olacak şekilde hafızalara kazınması planlanan iki karaktere can verecek. Atiye, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda gibi pek çok projenin yapımcılığını sırtlanan OGM Pictures, Kıvanç Tatlıtuğ ile yaptığı birlikteliği resmi Instagram hesabından bir video aracılığı ile paylaşarak duyurdu.

Elçin Sangu ile birlikte son olarak Çarpışma dizisinde rol alan başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, sevenlerini bu güzel haberle umutlandırdı.

1-) Aşkı Memnu’dan Sonraki Tatlıtuğ Dönemi

Aşk-ı Memnu ile adından sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu yer aldığı dizi, film ve reklamlarda da halk içinde büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Yer alacağı konuşulan bu iki projeyle tekrar gündem olacağı ve canlandıracağı karakterin görünümü merak konusu oldu.

2021 yılında çekimlerine başlanacağı planlanan bu yapıtlar OGM Pictures’in diğer projeleri kadar tutulacak mı, merak uyandırıyor. Yine yaşanmış bir hikâye ile mi ekranlara gelecek OGM Pictures düşünülüyor.

Sarı saçları, mavi gözleri ve hoş görünmesini sağlayan yüz hatları ile ülkedeki birçok yakışıklı oyuncunun içinde yer alıyor. Canlandıracağı karakterlerin yanı sıra kendi hayatı ve kişiliği de saygı gören Tatlıtuğ, edindiği bu imajı yıllardır büyük bir özveri ile sürdürüyor. Geçtiğimiz yıllarda güzel bir evlilik yapan oyuncu genç kızları o dönem üzmüş olsa da yeteneğiyle daha çok dikkat çekerek bu hoş kırgınlığı da geride bırakmış oldu.

2-) Tatlıtuğ’dan Hayranlarını Sevindiren Haberler

Eski dönemlerin oyunculukları günümüzde pek yok denilse de, günümüzde de öyle parlak yeteneklerin varlığına kanıt olarak Kıvanç Tatlıtuğ gösterilebilir. Can verdiği her karaktere uyum sağlayıp izleyenlerine kendini daha da benimseten oyuncu yeni yer alacağı projelerde de aynı beklentiyi sunuyor. Acaba beklentiyi karşılayabilecek mi? Hayranlarının aklında şuan merak edilen bazı sorulardan biri de bu.

Etiketler

Gündem