İrem Derici'ye Adliye Şoku! Seren Serengil ve Bircan Bali Hakkında Olay Karar!

Bir kaç hafta önce aralarındaki kavga büyüyen İrem Derici ve Seren Serengil ile Bircan Bali, birbirine girmişti. Geçmişleriyle birbirlerini vuran ünlü isimler ağır hakaretler savurmuştu. Şimdi ise yasakların kalktığını fırsat bilen İrem Derici, Bali ve Serengil ikilisini şikayet etti. Yaptığı suç duyurusunu paylaşan Derici, herkesi şok etmeyi başardı.

İrem Derici'ye Adliye Şoku! Seren Serengil ve Bircan Bali Hakkında Olay Karar!

Geçtiğimiz günlerde birbirlerine ağır laflar eden İrem Derici ve Seren Serengil ile Bircan Bali, olayı oldukça büyüttü. Geçmişlerine vurgu yaparak birbirlerine laf sokan ünlü isimlerden İrem Derici, yasakların kalkmasını fırsat bilerek soluğu Adliyede aldı. Bali ve Serengil hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyleyen Derici, belgeleriyle birlikte sosyal medya hesabından yaptığı suç duyurusunu paylaştı. 

1-) Yasakların Kalkmasını Fırsat Bildi ve Suç Duyurusunda Bulundu

Yasakların Kalkmasını Fırsat Bildi ve Suç Duyurusunda Bulundu

Uzun bir süredir yıldızları barışmayan İrem Derici ve Seren Serengil tartışmalarına Bircan Bali'de dahil olmuştu. Geçtiğimiz akşam sosyal medya hesabından paylaşım yapan İrem Derici, "Adliyeler açıldı" notunu düştüğü paylaşıma suç duyurusu yaptığı belgeyi paylaştı. 

Mahkemenin verdiği kararla Bali'den ve Serengil'den kendini koruma kararı çıkarttıran Derici, herkesi şoka uğrattı. Yasakların kalkmasıyla soluğu adliyede alan ünlü şarkıcı, kavgalı olduğu ikili hakkında suç duyurusunda bulunduğu paylaşımı üzerine hayranlarından destek mesajları aldı. 

Mahkeme kararına göre iki ay boyunca Seren Serengil'in ve Bircan Bali'nin, İrem Derici hakkında herhangi bir yorumda bulunamayacağı öğrenildi. 

İkilinin kavgasına bu denli ilerlemesine neden olan şey ise birbirlerine yaptıkları geçmiş paylaşımları idi. Seren Serengil bir kaç hafta önce Derici hakkında, ”Sen sanatçı değilsin. Basit, avam ve kalitesizsin” sözlerini sarf etmişti bunun üzerine karşılık veren Derici ise, Serengil'in geçmişteki çıplak pozlarına gönderme yaparak paylaşımlarda bulunmuştu. Hararetlenen kavga git gide büyüyerek mahkemeye taşındı. 

TV