İki Ünlü İsim Yeni Dizi İle Buluşuyor! Efsane Projede Başrol Oynayacaklar

Başarılı performanslarıyla akıllara kazınmayı başaran güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz ve yakışıklı oyuncu Burak Deniz, yayınlanacak olan efsane dizide buluştu. Yarım Kalan Aşklar isimli dizide başrol paylaşacakları öğrenilen ünlü isimlerin hayranları büyük bir meraka kapıldı. Çekimlerin Haziran ayında başlayacağı bilgisi verildi.

İki Ünlü İsim Yeni Dizi İle Buluşuyor! Efsane Projede Başrol Oynayacaklar

Yarım Kalan Aşklar isimli dizinin müjdesi verildi. Ekranların alışıldık yüzleri olan Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz'in başrol paylaşacağı söylendi. Sosyal medya gündemine çığ gibi düşen ikilinin, ortak projede harika karakterleri canlandıracağı bilgisi verildi. 

Bir trafik kazasında hayatını kaybeden Ozan'ın başından geçen mucizevi olayları ele alan dizinin konusu belli oldu. Akıcı konusu ve müthiş prodüksiyonu ile seyir zevkini üst seviyelere taşıyacak olan dizinin başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz oynayacak.

1-) Yarım Kalan Aşklar Dizisinin Konusu

Yarım Kalan Aşklar Dizisinin Konusu

Yarım Kalan Aşklar dizisinin konusu açıklandı. İdealist bir gazeteci olan Ozan, meslektaşı Elif ile evlilik arefesindedir. Hırslı bir gazeteci olan ve mesleğinde iyi bir noktada bulunan Ozan, gizemli bir haberin peşine düşer. Birbirlerine deliler gibi aşık olan ikilinin mutluluğa adımları korkunç bir senaryo ile son bulur.

Evlilik hazırlıkları yapan Elif'e, acı haber gelir ve Ozan'ın geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybettiği söylenir. Fakat ruhu ölü bedeninden ayrılan Ozan, yeni bir bedenle hayata tekrar döner. Yeni bedenine alışmaya çalışan Ozan'ı iki zorlu görev bekler: Onu kimin öldürdüğünü araştırmak ve evlilik için can attığı sevgilisi Elif'e gerçekleri anlatmak. 

2-) Efsanelerin Elinden Çıktı

Efsanelerin Elinden Çıktı

Efsane konusuyla izleyenlerle buluşacak olan Yarım Kalan Aşklar isimli dizinin yönetmenliğini, Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi projelerin yönetmen koltuğunda oturan Umur Turagay üstleniyor. Başarılı konusuyla çok ses getirecek olan dizinin senaryosunu ise; Poyraz Karayel, Söz, Adı Mutluluk gibi projeleri hayata geçiren Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur üstleniyor.

TV