Güzel Oyuncu Fahriye Evcen Bölüm Başı 130 Bin TL Alacak, İşte Yeni Proje

Fahriye Evcan ekranlara geri dönüyor. Projelere imza atacak olan güzel oyuncu bölüm başı 130 Bin TL kazanacak...

Güzel Oyuncu Fahriye Evcen Bölüm Başı 130 Bin TL Alacak, İşte Yeni Proje

Geçtiğimiz yıl nisan ayında doğum yapan güzel oyuncu Fahriye Evcen setlere dönme kararı aldı.

Kendisi gibi oyuncu Burak Özçivit ile dünya evine giren ve geçtiğimiz yıl nisan ayında da oğlu Karan’ı kucağına alan Fahriye Evcen, setlere dönme kararı aldığını açıkladı. Oyuncunun fanları arasında hızla yayılan ve yüzleri güldüren gelişme sosyal medyanın en çok konuşulan magazin haberleri arasındaki yerini aldı.  

1-) Fahriye Evcen’e Teklif Yağıyor

Oğlu Karan doğduğunda, 2 yaşına girene kadar projelerde yer almayacağını belirten güzel oyuncu Fahriye Evcen’e teklif yağıyor. Yaklaşık 10 firmadan teklif alan oyuncu teklifleri değerlendirdiğini, en çok içine sinen projenin içinde yer alacağını ve artık setlere döneceğini ifade etti.  


2-) Fahriye Evcen’e Bölüm Başı 130 BİN TL

Fahriye Evcen doğum yaptığı için bir süredir ekranlardan uzaktaydı. Fakat kendisine pek çok firmanın teklifte bulunduğu, oyuncunun projede yer almak adına 130 BİN TL’lik ödeme planı talep ettiği öğrenildi. Fahriye Evcen’in aklına yatan bir projeyle el sıkışacağı biliniyor ancak proje ismi belirsizliğini koruyor. 

3-) Setlere Dönecek Olan Oyuncudan 4 Gün Çalışma Şartı

Oğlu Karan’ı fazla yalnız bırakmak istemediği için haftanın 4 günü çalışabileceğini ileten ekranların sevilen yıldızı Fahriye Evcen’in hangi projede kimlerle çalışacağı merak konusu. Bakalım güzel yıldız nasıl bir konuda, hangi karakterle evlerimize misafir olacak bekleyip göreceğiz.  

Etiketler

Gündem