Güldür Güldür Yeni Sezon Başlıyor! Yeni Sezona Yeni İsimler, Ünlüler Geçidi Başladı

Güldür Güldür yeni sezona bomba gibi geliyor. Yeni isimleri kadrosuna katan program Eylül ayında ekrana gelecek. İşte yeni isimler...

Güldür Güldür Yeni Sezon Başlıyor! Yeni Sezona Yeni İsimler, Ünlüler Geçidi Başladı

Ekranların en çok izlenen programı Güldür Güldür Show 5. Sezonda birçok yeni oyuncu ile karşımıza çıkacak. 5.sezona hazırlanan programa yeni katılan oyuncularla ilgili bilgileri haber içeriğimizde inceleyebilirsiniz. 

1-) Dağhan Külegeç

Önceki dönemlerde oldukça popüler olan Kavak Yelleri, Yeni Gelin ve Dolunay dizilerinden takip ettiğimiz Dağhan Külegeç Güldür Güldür Show’un 5. sezonunda kadroya yeni dahil edilen ünlü isimler arasında yer alıyor. Dağhan Külegeç 18 Ekim 1978 İstanbul merkez doğumludur. 42 yaşında olan başarılı oyuncu Dağhan Külegeç tiyatrocu bir dede olan Altan Erbulak’ın sevgili torunudur. İstanbul Boğaziçi Üniversitesinde Edebiyat bölümünü bitiren Dağhan Külegeç kendisi gibi oyuncu olan Sevinç Erbulak’ın da yeğenidir. Dağhan Külegeç 1.70 boyunda ve 63 kilodur.


2-) Murat Akkoyunlu

Murat Akkoyunlu en son Şevkat Yerimdar dizisi ile başarısını ortaya koymuştur. İzleyici tarafından büyük bir beğeniyle karşılanan Murat Akkoyunlu 20 Mayıs 1973 tarihinde Bursa da dünyaya gelmiştir. 1989 senesinden beri ekranlarda olan Murat Akkoyunlu tam olarak 31 yıldır tiyatro yaparak dikkat çekmiştir. Bir çok izleyici Murat Akkoyunlu’yu Çakallarla Dans ve Sağ Salim sinema filimlerinden de tanımaktadır. 


3-) Giray Altınok

Giray Altınok seyircinin Buyur Buradan Bak programından tanıdığı ve sevdiği bir oyuncudur. Yalnızca komedi oyunculuğu ile kalmamakla birlikte çok da iyi senaryo da yazan Giray Altınok 1983 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. 36 yaşında olan genç yetenek 2014 yapım Tut Sözünü isimli sinema filmi ile başarıyı yakalamıştır.


4-) Evrim Akın

Başarılı sunucu ve oyuncu Evrim Akın Güldür Güldür Show’un 2017 de yayınlanan 2. sezonunda da kadroda yer alan isimlerden. Ancak oyuncu bir süre sonra kadrodan ayrılmıştır. Güldür Güldür Show’un 5. sezonunda Emrim Akın'ı yeniden ekranda göreceğiz. Evrim Akın son dönemde yayınlanan Çocuktan Al Haberi programı ile çıkış yapmıştır. Artık herkes ona Evrim Abla diye hitap etmektedir. Başarılı sunucu ve oyuncu Evrim Akın 1979 Ankara doğumludur. 40 yaşında olan Evrim Akın Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. 


Etiketler

Dizi