FOX TV Yasak Elma'dan Ayrılan Talat Buluta Eda Ece'nin Olay Vedası Bakın Ne Yaptı

Fox dizisinin sevilen dizisi Yasak Elma yaprak dökümü yaşıyor. Oyuncular bir bir veda etmeye başladı. Ünlü oyuncu Talat Bulut da bu isimler arasında yer alıyor.

FOX TV Yasak Elma'dan Ayrılan Talat Buluta Eda Ece'nin Olay Vedası Bakın Ne Yaptı

Fox dizisinin sevilen dizisi Yasak Elma yaprak dökümü yaşıyor. Oyuncular bir bir veda etmeye başladı. Ünlü oyuncu Talat Bulut da bu isimler arasında yer alıyor. Eda Ece ise set arkadaşı Talat Buluta veda etti ve bu vedanın imalı olduğu ileri sürüldü. Yasak Elma vedaların sık yaşandığı bölümleri ile ekranlara gelmeye başladı. Başrol oyuncusu Talat Bulut bile bu ayrılıklara katıldı. Talat Bulut'un çekimleri biter bitmez set arkadaşları ve ekip arkadaşları veda etmeye başladı.


1-) Set Arkadaşlarından Talat Bulut'a Veda!

Aralarında yapımcı Fatih Aksoy'un da yer aldığı son set günü anısına veda düzenlendi. Talat Bulut'a düzenlenen vedada arkadaşları tek tek veda etti. Eda Ece'nin Talat Bulut'a vedası ise gündeme bomba gibi düştü. Eda Ece'nin veda ettiği videoyu sosyal medya hesabından yayınlayan Talat Bulut sitem dolu sözler yazdı.Yayınlanan görüntüde ise Eda Ece'nin aynı dizide yer aldığı ve başrolünü paylaştığı Talat Bulut'a kısa bir veda sarılması yaptığı görülüyor. Şahsi Instagram hesabından görüntüyü yayınlayan Talat Bulut şu sözleri sarf etti:" Sevgili rol arkadaşım Eda Ece teşekkür ederim. Çok hızlı ve kısa bir veda... Toplam 8 saniye. Oynadığımız her oyundan bir saniye alsam toplam 85 saniye ederdi. Çok uzun oldu 0,5 saniye alsam toplam 45 saniye olacak ve yine uzun kalacak. Tam 85 bölüm diyebilmek daha iyi sanırım. Her şeye herkese rağmen tüm her şey çok güzeldi."


2-) Talat Bulut Kimdir? Hayatından Kısa Kesitler

Talat Bulut Türk tiyatrosunun ve sinemasının sevilen isimlerinden biridir. Çeşitli dizilerde rol almış aynı zamanda usta bir seslendirme sanatçısıdır. Talat Bulut eğitimine Hacettepe Üniversitesi Mühendislik bölümünde başlamış ve yarıda bırakmıştır. İlk defa 1975 yılında Ankara Sanat Tiyatrosunda çıkarak sanat hayatına adım atmıştır. ATS bünyesinde uzun süre çalışmış ve Türkan Şoray sayesinde oradan ayrılarak kamera karşısına çıkmıştır. İlk kez Hazal filmiyle gündeme gelmiştir. Seçimlerini kalitelikten yana kullanan Talat Bulut çok fazla dizi ve filmde rol almıştır. Ayriyeten iyi bir seslendirici sanatçısıdır. 


Etiketler

Gündem