En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

Telefonlar insanların her an yanında olduğu ve hemen hemen herkesin akıllı telefonu bulunduğu için mobil oyunlara olan ilgi konsol ve bilgisayar oyunlara göre artış göstermiştir.

En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

Telefonlar insanların her an yanında olduğu ve hemen hemen herkesin akıllı telefonu bulunduğu için mobil oyunlara olan ilgi konsol ve bilgisayar oyunlara göre artış göstermiştir. Mobil oyunlar her geçen yıl daha da geliştirilerek üst seviyelere çıkmayı başarmıştır. Türkiye genelinde çok sayıda mobil oyun bulunur ve çok sayıda indirmeye sahip oyunlardır. Daha önce oyunlar için daha çok oyun konsolları ve bilgisayarlar tercih edilirken son dönemlerde pratikliğinden dolayı mobil oyunlar tercih edilmektedir.

1-) Another Eden

RPG oyunu olan Another Eden oyunu hikâyesi ile çok etkilemektedir. Bu oyunun konusu tarihte zaman yolculuğu yapılarak gelecekte meydana gelen olaylarla savaşan bir oyundur. Bu oyun 2017 yılında Japonya'da en iyi mobil oyun seçilmiştir. Bu yıl da aynı şekilde en iyi mobil oyun seçilmiştir. Japonya dışında çok fazla ülkede çok fazla indirmeye sahip olmuştur. En çok oynanan mobil oyunlar arasında yerini almış ve çok beğenilen bir oyun olmuştur. Zamanda yolculuk filmlerini sevenler için çok ideal bir oyundur.

2-) Alto's Odyssey

Bu oyunda en çok oynanan mobil oyunlar arasında yerini almıştır. Ücretsiz bir oyun olması daha çok insanın tercih etmesine sebep olmuştur. Muhteşem grafiklere sahip olan bu oyun aynı zamanda çok güzel bir atmosfere sahiptir. Oyunculara basit mekanikler ile oyunculara çok güzel bir deneyim sunmaktadır. Bu oyunda belli başlı engelleri aşarak hedefe ulaşmak amaçlanıyor. Uygulama içerisinde bulunan bazı seçenekleri satın almak da mümkündür.

3-) Asphalt 9 Legends

Bu oyun serisi mobil oyunlar arasında en çok beğenilen seriler arasında yerini almıştır. En çok oynanan oyunlar arasında yer alan Asphalt 9 oyunu içerisinde 60'tan fazla araba bulunduruyor. Yüksek kalite ve grafik özellikleri ile çok beğenilen bir oyundur. Görsel efektleri ve araçların gerçekçi görünümü oyunun kalitesini arttıran etkenlerden biridir.

4-) Critical Ops

Planlar ve taktikler ile oynanan bu oyun en çok oynanan mobil oyunlar arasında yerini almıştır. Bu oyunun indirme sayısı 60 milyonun üzerindedir. Bu indirme sayısına bakarak ne kadar kaliteli ve ne kadar beğenilen bir oyun olduğunu anlamak mümkündür. Critical Ops oyunu iki takım halinde oynanan bir savaş oyunudur. Grafiği ve tasarımı ile insanları oldukça etkileyen bir oyun olmuştur. Plan ve taktik oyunu olduğu için takımların iyi planlanması ve hamlelerin düşünülerek atılması gerekir.

Etiketler

Gündem