Ece Erken'den Şok Eden İtiraf! 'Eltim Beni Vurdurmak İstemiş'

Uzun bir süredir magazin gündemini çalkalayan Ece Erken'den şok eden bir itiraf daha geldi. Bu kez de eltisiyle alakalı itiraflarda bulunan Erken, eltisi Güldeniz Uçar hakkında suç duyurusunda bulunduğunu ve savcılığa verdiğini söyledi. Dilekçesinde gerekçe olarak eltisinin kendisini vurdurmak istediğini yazan Erken, itiraflarıyla herkesi hayrete düşürdü.

Ece Erken'den Şok Eden İtiraf! 'Eltim Beni Vurdurmak İstemiş'

1-) Eltisinin Kendisini Vuracağını Söyleyen Ece Erken Herkesi Şaşırttı

Güzel sunucu Ece Erken, yeni yaptığı itiraflarla gündemi alt üst etti. Eski eltisi olan Güldeniz Uçar'ı savcılığa verdiğini söyleyen Ece Erken, avukatı Mete Menekşe aracılığıyla şikayette bulunduğunu belirtti. 

Bir görüntülü sohbet sırasında arkadaşı Fatih Sipahi'den, Ece Erken'i vurdurmak için yardım istediği iddia edilen Güldeniz Uçar'ın haberleri sosyal medya  gündeminde büyük bir yankı uyandırdı. Olaydan haberinin nasıl olduğunu anlatan Erken, Fatih Sipahi'nin güzellik merkezi işletmecisi olan eski sevgilisi Özge Özel'in konuşmaya tanıklık ettiğini ve  kendisine aktardığını ifade etti. 

Geçtiğimiz günlerde güzellik merkezi kurşunlanan Özge Özel ise, eski aşkı Fatih Sipahi'nin yaptığını iddia etmişti. 

2-) Sürekli Mahkemelik Olmuşlardı!

Sürekli Mahkemelik Olmuşlardı!

Tv100 kanalında yayınlanan Magazin Hattı isimli programdan öğrenilen habere göre; ünlü sunucu Ece Erken'in yaşadığı bu olay üzerine can güvenliğinden endişe ettiğini ve bundan dolayı eltisi Güldeniz Uçar hakkında suç duyurusunda bulunduğu söylendi. Eltisine karşı kızgınlığı ile gündeme gelen Erken, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir Instagram yayınında eltisi hakkında ağır sözler etmişti.

Öte yandan Eltisi ise, kendisine karşı hakaret içerikli cümleler kurduğu için Erken'i; 35. Asliye Ceza Mahkemesi’ne vererek suç duyurusunda bulunmuş, 1560 TL adli para cezası kestirmişti. 

Son olarak Ece Erken'in kendisini şikayet ettiğini duyan Güldeniz Uçar, ünlü sunucu hakkında karşı bir suç duyurusunda bulundu. Daha öncesinde “Bana sosyal medyadan korkunç küfür ve hakaretler etti" gerekçesiyle suçlamalarda bulunan Uçar, bu kez de 100 bin TL'lik tazminat davası açtı. Karşılığını sert gösteren Uçar, Erken hakkında 1 aylık uzaklaştırma kararı da istedi. 

Etiketler

Magazin   Manşet   Ece Erken  
TV