Doğa Rutkay Bombayı Patlattı! Güldür Güldür Show’daki Sürprizi Açıkladı

Yıllardır sevilerek bol kahkaha ile izlenen 'Güldür Güldür' programı insanların günlük yaşantılarının yorgunluklarını alıp gidermek konusunda gerek yeni bölümleri ile gerek tekrar bölümleri ile çok başarılı bir şekilde mücadele etmektedir.

Doğa Rutkay Bombayı Patlattı! Güldür Güldür Show’daki Sürprizi Açıkladı

Yıllardır sevilerek bol kahkaha ile izlenen 'Güldür Güldür' programı insanların günlük yaşantılarının yorgunluklarını alıp gidermek konusunda gerek yeni bölümleri ile gerek tekrar bölümleri ile çok başarılı bir şekilde mücadele etmektedir. Yedi yıldır Show TV ekranlarında yayınlanan 'Güldür Güldür' programı sevilen ve yüzleri güldüren oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın yönetmenliğinde uzman kadrosu ile sahneye çıkmaktadır. 8.sezonu yakında başlayacak olan komedi programı 'Güldür Güldür' cuma akşamları yayınlanmaktaydı.

Yayınlanma günü olarak daha sonra değişikliğe giden Show TV kanalı programın Perşembe akşamları yayınlanmasının daha uygun olacağına karar vermişti. Fakat kısa bir süre sonra kanal tekrar bir değişikliğe giderek sevilen ve eğlendiren programın salı akşamları yayınlanması kararı almıştır. 8.sezonun ilk bölümü 27 Ekim Salı akşamı yayınlanacaktır. Yayınlandığı akşam reyting rekorları kıran 'Güldür Güldür' komedi programı tüm dizi ve filmlerin önüne geçerek eğlendirmeyi bu sezonda da başaracaktır. Her sezon başı kadrosundaki değişiklikler sebebiyle gündeme oturan 'Güldür Güldür' bu sezon da Doğa Rutkay'ın bir paylaşımı ile gündeme oturmuş durumdadır. 

1-) Sosyal Medyada Doğa Rutkay'dan Dikkat Çeken 'Güldür Güldür' Paylaşımı

İzleyicilerin severek ve eğlenerek izlediği 'Güldür Güldür' programının yayınlanma tarihinin belli olmasından sonra oyuncuları da sevinç ve heyecan sarmış durumda. 'Güldür Güldür'ün başkarakterlerinden ve vazgeçilmez oyuncularından biri olan Doğa Rutkay'da sevincini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmaktan çekinmedi.

Paylaşımı üzerine binlerce yorum alan Doğa Rutkay, instagram hesabından programın başlamasına çok sevindiğini ve 27 Ekim akşamı izleyici ile buluşacak olmalarının harika bir duygu olduğunu belirtti. Ayrıca kavuşmak için gün saydığını da belirten Doğa Rutkay program yayınlanmaya başladığı ilk sezondan beri ekiple beraber çalışmaktadır. Yeter karakterini canlandıran Doğa Rutkay bir ara hamilelik ve doğum sürecinden dolayı programa ara verse de sergilemiş olduğu performans ve samimiyet ile programın ana karakteri olduğunu ispat etmiş durumda.

2-) Kimler Geliyor Kimler Gidiyor?

Ana karakterler dışında hemen hemen her sezon bir değişikliğe giden 'Güldür Güldür' programı bu sezonda da ekipten ayrılanlar ve ekibe katılanlar ile izleyicilerin merak konusu oluyor. Dağhan Külegeç ve Murat Akkoyunlu ekibe yeni katılan oyuncular olarak duyuruldu.

Etiketler

Gündem