Demet Akalın Ve Alişan İle Sabah Sabah Programı! İşte Detaylar

Star TV ekranlarında hafta i her gün seyirciler ile buluşan Sabah Sabah programı Global Medya yapımcılığı ile karşımıza çıkıyor. Her hafta birbirinden farklı ve özel konuklar alarak hem hayatın içinden konular ele alınıyor hem de birbirinden lezzetli yemek tarifleri veriliyor.

Demet Akalın Ve Alişan İle Sabah Sabah Programı! İşte Detaylar

Star TV ekranlarında hafta i her gün seyirciler ile buluşan Sabah Sabah programı Global Medya yapımcılığı ile karşımıza çıkıyor. Her hafta birbirinden farklı ve özel konuklar alarak hem hayatın içinden konular ele alınıyor hem de birbirinden lezzetli yemek tarifleri veriliyor. Hafta içi sabahları izlenebilecek en güzel ve en faydalı programlardan biri.

Alişan ve Demet Akal’ının yaptığı düetler de programa damgasını vuruyor. Gündüzleri neşe dolu bir sabah geçirmek isteyen kişilerin mutlaka bu sabah programını izlemeleri önerilir. Konuk oyuncular son derece keyifli ve güzel vakit geçirmeyi sağlıyor. Hem öğretip hem de eğlendiren son derece kaliteli programlardan biridir. Her sabah 09.45 saatinde başlayıp yaklaşık 2 saat süren bir programdır.

1-) Sabah Sabah Program Konukları Kim?

Star Tv ekranların en sevilen programlarından biri olan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı her hafta yeni konuklar ile karşımıza çıkıyor. Televizyonda bölümleri kaçıran kişiler Star TV sitesinden bölümleri erişebilir. Her gün sabah saat 9.45 de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Sunuculuğunu Alişan ve Demet Akalın'ın yaptığı bu programda eğlence, mutfak, gündem gibi pek çok konu yer alıyor.

Her gün farklı bir konuk çağırılıyor. Konuklarla birbirinden eğlenceli ve güzel vakitler geçirmek mümkün oluyor. Aynı zamanda bu programdan magazin haberleri de yer alıyor. Sabahları güzel vakit geçirmek için en ideal programlardan biridir. Aynı zamanda Alişan ve Demet Akalın'ın yaptığı düetler de programa damgasını vuruyor. İlk sezonu olmasına rağmen çok büyük bir ilgi gördü.

2-) Alişan Ve Demet İle Sabah Sabah Programında Yaşananlar

Alişan ve Demet Akalın'ın sunuculuğunu yaptığı programda müzikten dedikoduya pek çok konu yer alıyor. 5 Kasım Perşembe günü yayınlanan programında İzmir depremini ve enkaz çalışmalarına değinildi. Her hafta Doktorlar geldiği gibi bu haftada Profesör Doktor Ahmet Rasim Küçük usta ismindeki profesör korona virüsten korunma yöntemleri ile ilgili konuşma yaptı ve vatandaşları uyardı. Son zamanların en çok izlenen programlarından biri olan Alişan ve Demet ile Sabah Sabah programı hız kesmeden yeni konukları ile ve yeni konularıyla seyirciler karşısına çıkmaya devam ediyor.


Etiketler

Gündem