Defne Samyeli Aşk Sözleriyle Kafa Karıştırdı! Yeni Biri mi Var?

Ünlü model Defne Samyeli, Saba Tümer'in gerçekleştirdiği canlı yayına konuk olarak eğlendiren ve bir o kadar da kafa karıştıran açıklamalarda bulundu. Kendisine sorulan Aşk sorularına verdiği cevapla sosyal medya gündemine çığ gibi düşen Samyeli, oldukça düşündürdü. Sosyal medya kullanıcıları Samyeli'nin sözleri üzerine yeni bir aşka yelken açtığını iddia etti.

Defne Samyeli Aşk Sözleriyle Kafa Karıştırdı! Yeni Biri mi Var?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'la olan aşkını sonlandırmasının ardından, aşk konuları üzerine bir daha gündeme gelmeyen Defne Samyeli, uzun bir süre geçtikten sonra katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulundu. 

1-) Defne Samyeli'den Düşündüren Cevaplar

Defne Samyeli'den Düşündüren Cevaplar

Saba Tümer'in bol kahkahalı programının canlı yayınına konuk olarak katılan Defne Samyeli, kendisine sorulan sorulara verdiği samimi cevaplarla gündeme geldi. Tümer'in sorduğu "Aşka inancın kaldı mı?" sorusunu yanıtlayan Samyeli, şu açıklamaları yaptı:

"Tabii ki kaldı. Sevmek ve aşık olabilmek, kendine aşık olunmasından daha güzel bir his bence. Kendimi her zaman büyüyor gibi hissediyorum. Kendini bulutların üzerindeymiş gibi hissettiğin duygular, peşinde koştuğun ve kendine çok bağlandığın bir durum söz konusuysa; büyük bir aşk yaşayacaksan beraberinde büyük bir nefret kaçınılmaz” dedi. 

Açıklamalarına ekleme yapan ünlü model Defne Samyeli, "Ben her bahar aşık oluyorum. Şu an aşık değilsem bile olmayacağım anlamına gelmiyor. Olabilirim. Şarkılarda geçenler gibi aşık değilim. Aşık olabilirim yüzde elli sevebilirim" ifadeleriyle tüm gözleri üzerine topladı. 

Samyeli'nin bu açıklamaları üzerine aşk dedikoduları yapılmaya başladı. Sosyal medyada yankı uyandıran bu sözler üzerine, sosyal medya kullanıcıları olayın derinini araştırmaya başladı ve daha hiçbir şey kesin değilken, Samyeli'nin aşk yaşadığını iddia ettiler. 

Etiketler

Magazin   Manşet   Defne Samyeli  
TV