Çukur’un Yeni Bölümünde Bunlar Oluyor. Seyirciye Büyük Sürpriz Var.

Show Tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Ay Yapım imzalı Çukur dizisi her geçen gün daha da heyecanlı bir hal alıyor. Barış Arduç'un da diziye katılması ile birlikte olaylar daha da kızışmaya başladı.

Çukur’un Yeni Bölümünde Bunlar Oluyor. Seyirciye Büyük Sürpriz Var.

Show Tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Ay Yapım imzalı Çukur dizisi her geçen gün daha da heyecanlı bir hal alıyor. Barış Arduç'un da diziye katılması ile birlikte olaylar daha da kızışmaya başladı. Barış Arduç'un diziye dahil olması uzun bir süre gündemden düşmesi. Arık Böke karakterini canlandıran Barış Ardunç son bölümde Cumali Koçovalı tarafından öldürüldü.

Barış Arduç diziye veda ettiğinde bir veda mesajı da yayınladı. Dizide Koçovalı mahallesine düşman olan bir karakteri canlandırdı ve oyunculuğu ile büyük beğeni topladı. Çukur dizisinde de büyük bir başarı gösterdi. Son zamanlarda Çukur dizisine pek çok yeni sima dâhil olurken eski oyunculardan pek çoğu da diziye veda etti.

1-) Arık Böke Erdenet'e Veda!

Son bölğmde Cumali Koçovalı tarafından kurşunlanarak diziye veda eden Arık Böke isimli karakter sevilen bir kitleye sahipti. Koçovalı mahallesine düşman olan Arık mahalleye bir suikast düzenleyerek pek çok kişinin ölümüne sebep oldu. Buna karşılık olarak da Cumali Koçovalı ve Selim Koçovalı Arık'ın en değer verdiği şeyi olan atı Şimşek'i kaçırarak öldü süsü verdi.


Buna deliren Arık mahalleye geldi ve Cumali ile hesaplaştı. Konuşmaları ile Cumali'yi çıldırttı. Cumali de silahını alarak defalarda Arık'a sıktı ve öldürdü. Böylece Barış Arduç diziye veda etti. Büyük bir beğeni toplayan Barış Arduç diziye veda ederken bir veda mesajı yayınlamayı da ihmal etmedi.

2-) Şimdi Çukur'da Neler Olacak?

Reytinglerde yerini sağlama alan Çukur dizisinde her geçen bölüm ortalık daha da karışmaya başladı. Son bölümde Arık Böke Erdenet'in ölmesi ile birlikte büyük bir hesaplaşma olacağı gözlerden kaçmadı. Arık Böke'nin babasının bu durum karşısında sakin kalması beklenemez. Büyük bir intikam için hazırlık yapıp daha sonra bunu uygulamaya koyacaktır. Mahalleyi büyük bir tehdit bekliyor. Yamaç ise Arık'ın babasının yanında çalışıyor. Yamaç tehlikede mi?

Yoksa Yamaç dışında herkes mi tehlikede? Arık'ın babasının Yamaç'a karşı bir zaafı olduğu gözlerden kaçmıyor. Acaba Arık yerine Yamaç'ı mı koymaya çalışacak? Çok daha heyecanlı bölümler izleyicileri bekliyor olacak gibi görünüyor. 

Etiketler

Dizi