Cep Telefonundan Para Kazandıran Uygulamalar! Herkese Ek Gelir İmkanı

Akıllı cep telefonları hayatımıza girdiğinden beri hayatımızı kolaylaştıran uygulamalarda ortaya çıkmaya başladı. Telefonlara yönelik oyunlar ve uygulamalar da ilgi duyulmaya başlayınca 2017 yılında para kazandıracak uygulamalarda gelmeye başladı.

Cep Telefonundan Para Kazandıran Uygulamalar! Herkese Ek Gelir İmkanı

Akıllı cep telefonları hayatımıza girdiğinden beri hayatımızı kolaylaştıran uygulamalarda ortaya çıkmaya başladı. Telefonlara yönelik oyunlar ve uygulamalar da ilgi duyulmaya başlayınca 2017 yılında para kazandıracak uygulamalarda gelmeye başladı. Böylelikle hem eğleniyorsunuz hem de oturduğunuz yerden daha kolay para kazanabiliyorsunuz.


Para kazanmak artık eski kadar zor değildir. Uygulamalar sayesinde daha hızlı para kazanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu uygulamalar sayesinde daha kısa yoldan kolay para kazanabiliyorsunuz. Uygulamalarda oyun oynayarak, anket doldurarak ya da reklam izleyerek para kazanabiliyorsunuz. Bounty uygulaması bunlardan biridir. Uygulamayı yüklediğiniz anda para kazanmaya başlıyorsunuz. Kurulumu gerçekleştirdiğiniz uygulamada ekranda size ne söyleniyorsa onu yapmanız gerekir. Yaptığınız görevleri editörler tarafından uyguladıktan sonra bakiyenize para yaratacak. 

1-) Hadi ve Oyna Kazan Uygulamaları

Bu uygulamalar canlı yayında gerçekleştiren bir para kazandırma uygulamasıdır. Belli saatler içerisinde girmeniz ve sunucunun size sunduğu soruları 8 saniye içerisinde işaretlemeniz gerekir. Soruları her bildiğinizde kazanıyorsunuz. 3 kademeden oluşan bu uygulamalar sayesinde 100 TL ile 1000 TL arasında kazanma şansı sunuyorlar.


Canlı yayın da sürpriz ödüller sayesinde de kazancınıza daha kazanç ekleyebilirsiniz. Bu uygulamada hızlı olan kazanıyor. Genel bilginize güveniyorsanız bu uygulamaları kullanırken zorlu çekmeyeceksiniz. Hadi ve oyna kazan uygulamaları ikisi ayrı platformdur. Fakat ikisi de bilgi yarışmasıdır.

2-) BookScouter Uygulaması

Bu uygulama bir kitap okumaya teşvik edici bir uygulamadır. Okuduğunu kitapların kamera ile ISBN çekerek başka kitapseverlerle buluşturmayı sağlıyorsunuz. Eğer okuduğunuz kitapları satmak isterseniz. Sistemden açık arttırmaya sunarak kitabınıza hangi kişiler daha yüksek fiyat sunarsa on kişiye ücretsiz kargo vererek günlük 30 kitap satmayı sağlıyorsunuz. Böylelikle hem kitap okumuş oluyorsunuz hem de uygulama üzerinden para kazanıyorsunuz.


Tek yapmanız gereken uygulamayı indirip bilgilerinizi doldurmak. Foap uygulaması da bu uygulamaya benziyor ama tek farkı kitap değil çektiğiniz kendinize özgü fotoğrafları resim galericileri beğendiği takdirde paranın yüzde yarısı senin yüzde yarısı sitenin alması sağlanıyor. Böylelikle sizin çektiğiniz bir resim bir anda kazanca dönüşebilir.

3-) Letgo

Bu uygulama 2016 yılında hayatımıza girdi. İlk başlarda pek ravet görmeyen bu uygulama daha sonraki yıllarda popülerliğini ilerletmiştir. İkinci el eşyalarınızı daha değerli kılmanız için geliştirilmiş sosyal ağ platformuydu diyebiliriz. Atacağınız eşyaların resimlerini çekerek bu sisteme koyuyorsunuz daha sonra insanlarla yazışarak isteğiniz fiyata yakın olacak şekilde satıyorsunuz. Sattığınız ya da aldığınız ürünleri yüz yüze aldığınız için daha güvenli oluyor.


Bu uygulama giderek gelişmeye devam ediyor. Bu uygulamaya benzer bir uygulamada BookScouter uygulamasıdır. Bu uygulamada eşya satmak yerine kitaplarınız satarak para kazanıyorsunuz. Kullanmadığınız kitapları ya da okuduğunuz kitapların resimlerini çekerek daha uygun fiyatlarla ihtiyaç sahiplerine verebiliyorsunuz. 

4-) Money Cube

Bu uygulama hem zamanınız değerli kılıyor hem de kısa zamanda para kazanmayı sağlıyor. Size veren kırılması zor olan küpler var bu küpleri verilen süre zarfında hızlı kırarsanız size görev verecek daha sonra bu göreve ulaşmanız takdirde paranız hesabınızda. Daha fazla para kazanmanız içinde kod gönderiyor. Bu kod ile çevrenize dağıttıktan sonra dağıttığınız kişiler bu kod üzerinden girecek ise sisteme bakiyeniz de yüzde on para kazancı gerekecektir.


Saha çalışmasını geliştirdiğiniz sürece kazancınız artacaktır. Bu uygulamaya benzeyen diğer uygulama ise çekmece uygulamasıdır. Burada video izleyerek para kazanıyorsun bu uygulamada benzer yanı ise kodları mutlaka başkalarında vermeniz ve verdiğiniz kişiler tarafından sisteme girmesi gerekir.

5-) Avantajları Nelerdir?

Bu uygulamalar boş vakitlerinizi daha karlı sisteme döndürmenizi sağlıyor. Oturduğunuz yerden daha hızlı para kazanabiliyorsunuz. Öğrenci ve ev hanımları için yararlı bir uygulamadır. Evinize katkıda sağlayabiliyorsunuz.

Bazı uygulamalar kitap okumaya teşvik ediyor. Böylelikle kelime dağarcınızda gelişmesini sağlıyor. Evinizdeki fazla olanak eşyaları ihtiyacı olanlarla buluşturma avantajı sağlıyor. Anket doldurarak topluma olan görüşlerinizi belirtiyorsunuz.


Bu uygulamalara hem Android işletim sisteminde hem de IOS işletim sisteminde kullanabilirsiniz. Bazı uygulamalar oyun oynayarak para kazanmanızı sağlıyor. Hem eğleniyorsunuz hem de gelir kapısı oluyor.

Etiketler

Gündem