Cem Yılmaz Ben Anormal Bir İnsan Değilim! Flaş Açıklama

Cem Yılmaz gazetecilerle yaptığı röportaj da soruları yanıtladı. Özellikle de eğitim ile alakalı konularda aydınlatıcı bilgiler verdi. İşte detaylar...

Cem Yılmaz Ben Anormal Bir İnsan Değilim! Flaş Açıklama

Dünyayı etkisi altına alan Korona virüs Türkiye’de de etkili olmuştu. Aşısı bulunamayan bu virüs dünyada etkisini hala sürdürmeye devam ediyor. Birçok ülke virüsün daha hızlı yayılmasını önlemek için bazı faaliyetlerini durdu. Türkiye’de eğitim, sanat, üretim ve benzeri alanlarda tedbir amaçlı faaliyetler durdu.

Korona virüs sürecinde en çok konuşulan konulardan biride şüphesiz eğitimdir. İlkbahar döneminde virüsün daha fazla yayılmasını engellemek için okullar kapanmış uzaktan eğitim dönemi başlamıştı. Yeni Eğitim döneminde okullar açılacak mı? Açılırsa nasıl tedbirler alınacak? Konuları herkesin merak ettiği konuydu. Geçtiğimiz günlerde MEB paylaştığı bildiride soruların cevapları verildi. Okullarda hangi sınıfların yüz yüze eğitim alacağı hangilerinin uzaktan eğitime devam edeceği netlik kazanmıştı.

1-) Cem Yılmaz: Ben Anormal Bir İnsan Değilim

Korona virüs sebebiyle birçok ünlü isim çocuklarının geleceği için çözüm arayışına başladı. Okulların uzaktan eğitime geçmesinden sonra birçok ünlü bu eğitimin yetersiz olacağını düşünerek çocuklarına en özel hocaları tutup binlerce lira para dökmekten çekinmedi. Geçtiğimiz günlerde oğluyla alışverişe çıkan Cem Yılmaz’ı magazinciler yakalayıp soru yağmuruna tuttular.

Birçok velinin gündeminde olan eğitimle ilgili sorulara çarpıcı ve imalı cevaplar verdi. Okul alışverişimi yaptınız sorusuna Cem Yılmaz güldüren bir cevapla “Okullar açılmadan okul alışverişimi yapılır” dedi. Cem Yılmaz’a sorulan son soru “Oğlunuz Kemal’e diğer ünlü meslektaşlarınız gibi özel eğitim sağlayacak mısınız? oldu. Cem Yılmaz ise verdiği cevapla herkesin sempatisini kazandı. Cem Yılmaz “ Ben o ünlülere benzemem normal bir insanım ülkemizde diğer çocuklar eğitim nasıl alıyorsa oğlum Kemal de aynı şekilde normal bir eğitim alacak “ dedi. Cem Yılmaz verdiği manidar cevapla magazin dünyasında tartışma konusu başlatacağına benziyor.

2-) Cem Yılmaz Kimdir?

1993 doğumlu olan Cem Yılmaz aslen Sivaslıdır. Turizm ve Otelcilik mezunu olan sanatçımız üniversite bittikten sonra Leman Dergisinde karikatür çizmeye başladı. Başarılı çizimleri olan sanatçı bir süre sonra öne çıkmaya başladı. İlk sahne gösterisini de Leman Kültür Merkezinde yapan sanatçı sahnesinin beğenilmesi üzerine gösterilerine Beşiktaş Gösteri Merkezinde devam etti ve orda ilk kez büyük kitleler tarafından tanındı.

Yaptığı sahne gösterilerinde biletler yok sattı ve birçok kez kapalı gişe yaptı. Birçok reklam filminde yer alan sanatçı bu sefer yönetmen koltuğuna kendi oturdu. Filmlerinin birçoğunu kendi yönetip kendi oynadı. Gora, Arog, Yahşi Batı gibi filmlerde oynayarak sinemada en çok izlenenlerin arasına girdi Özel hayatıyla da magazinde en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Bir çok ünlü isimle adı yan yana anılan ünlü sanatçı 2012 de Ahu Yağtuh ile nikah masasına oturdu. Bu evlilikten Kemal ismini verdikleri bir oğulları olan çift 1 yıl sonra boşandılar. Cem Yılmaz şuan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyor. 

Bu Haberde Dikkatinizi Çekebilir : Kuruluş Osman Bey’den Ateşli Paylaşım Geldi

Etiketler

Magazin