Bu Ay Tüm Burçlar Ekonomik Olarak Rahat! Sadece Biri Sıkıntı Çekiyor! Dikkat Edin

Tüm burçlar maddi açıdan bir rahatlama giriyor. Ancak bir burç hariç Bu ay harcamalarınıza dikkat edin. İşte detaylar...

Bu Ay Tüm Burçlar Ekonomik Olarak Rahat! Sadece Biri Sıkıntı Çekiyor! Dikkat Edin

1-) Boğa Beklediğin Haber Geliyor


Bu dönem planladığınız her işin olması için yeterli vakti kendinize ayıracaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz haber geliyor. Bebek sahibi olmak isteyenler bu hafta müjdeli haberi alacak. Aşk hayatınız bu hafta yeni bir serüvene çıkıyor. Aynı zamanda korktuğunuz tüm olumsuzlukların yok olduğunu göreceksiniz. Bu hafta boğa’ların haftası olacak.


İş hayatınızda adım atmaktan korktuğunuz tüm işler yoluna giriyor. İş arayan boğa burcu erkekleri bu hafta olumlu sonuçlar alacak. Bayanlar ise kısa bir süre daha beklemeli. Kariyerinizi çizmek için en uygun zaman bu hafta olacak. Yıl içerisinde beklediğiniz gayrimenkul alımlarınızı bu hafta yapabilirsiniz. Devlet ile olan işleriniz çözülecek ve gökyüzü bu hafta sizinle olacak.


Uzun zamandır görmediğiniz kişileri bir aile toplantısında görebilirsiniz. Bu buluşma çok eğlenceli ve istediğiniz gibi geçecek. Önemli kararlar alınacak ve sorumluluk sahibi olacaksınız. Bu sizi biraz gerebilir fakat her şeyin üstesinden gelmek için yaratıldınız. Unutmayın siz olmazsanız bütün halka bozulur. Kendinize güvenin ve asla pişman olmayın. 

2-) İkizler Üzücü Bir Haber Geliyor

Bu Hafta ikizler için bazı üzücü olaylar yaşanabilir. Bunun önüne geçmek için stresten ve üzüntüden uzak durmalısınız. İş hayatında yaşayacağınız olumsuzluklar sizi yıldırmasın. Her ay batışında yeniden güneş doğar. Bu hafta ikizlerin en yoğun geçireceği zamanlardan biri olacak. Kendinize vakit ayırmayı deneyin. Uzun süredir uğraştığınız iş için artık isyan etmek üzeresiniz. Konuşarak halledilmeyecek bir iş yok. Patronlarınız ile yaşayacağınız bir olay yüzünden elinizdeki işler alınacak nefes alacaksınız.

Planladığınız tatillerin iptal olması yüzünden büyük stres ve gerginlik yaşamaktasınız. Bunu atlatabilmek için kısa bir tatil planlamalısınız. Bu tatiller sizi rahatlatacak yeniden odaklanmanızı sağlayacak. Beklediğiniz para bir şekilde size ulaşacak. Fakat son zamanlarda çok fazla harcama yaptınız. Bunu engellemek için birikime gitme zamanı geldi. Son dönemlerde yaşadığınız ailevi problemler sizi çok etkilememiş. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Karaciğer ve Kalp rahatsızlıklarını engellemek için yemenize içmenize dikkat edin. Doktor kontrollerinizi bu hafta yapmanızda fayda olacak. Beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz. 

3-) Yengeç İş Anlaşmaları İptal Olabilir

Yengeçler bu hafta en yoğun zamanlarını geçirebilirler. İşyerinde yapmış olduğum tartışmalar üzerine Bazı sorunlar yaşayabilir fakat bu sorunlar üzerinden rahatlıkla kurtulacaktır. Yengeçlerin en belirgin özelliklerinden biri olan samimiyet sayesinde tüm işlerini kolaylaştıracak bir olay yaşayacak. Sahip oldukları tüm serveti tehlikeye girebilir. İş anlaşmaları iptal olabilir. Kavgalar ve bazı yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bunun önüne geçmek için çabalamak sadece yoracağından sadece oturup izlemek yengeç açısından en doğru olan olacaktır.

Uzun zamandır beklediğiniz haber artık kapıda. Müjdeli haber sayesinde tüm sıkıntılarınızdan gelecek hafta itibari ile kurtulacaksınız. Bu hafta sizin için yorucu ve stresli geçeceğinden sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Özellikle eklemler üzerindeki baskı çeşitli rahatsızlık sinyalleri verebilir. Askerde olan bir yakınınızdan güzel haberler alacaksınız. Aşk hayatınız her şeyin aksine çok iyi gidiyor. Mars’ın sağladığı çekim sizi birbirinize bağlayacak. Çift olmayanlar ise bu hafta sevindirici aşk olayları ile karşı karşıya kalacak. Tüm olumsuzluklar bu aşk ile ortadan kalkacak. 

4-) Aslan Sağlığa Dikkat

Aslan burçlarını bu hafta çok mutlu olaylar bekliyor. Mars size döndü artık beklenen her şeyin sırayla olması vaktidir. İş hayatınızda terfi, atama yada beklemediğiniz güzel sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Yeni başlangıçlar bundan sonraki hayatınız için çok önemli olacak. Tüm senenin acısını çıkaracağınız bir haftaya giriyorsunuz.

Aşk hayatınız ile ilgili olumlu olaylar görünüyor. Evlilik, çocuk sahibi olmak gibi düşünceleriniz varsa, bu hafta bu haberleri alabilirsiniz. Erkek aslan burçları, kız arkadaşlarına bu hafta içinde teklif edebilir. Sonucu herkes için mutluluk verecek. Güzel bir döngüye giriyorsunuz. Bu döngü sene içerisinde yaşamış olduğunuz tüm olumsuzlukları geride bırakacak yeniden doğacaksınız. Aslan burçları arasında ismi N harfi başlayanlar sağlığınıza dikkat edin.

Beklenmedik rahatsızlıklar canınızı sıkabilir. Ufak bir tedavi ile eskisinden daha iyi olacaksınız. Sağlık açısından güzel bir dönemdesiniz. Yeni bir işe girmek isteyenler için bu hafta uygun olan zamanlardan biri. Seyahatlerinizi buna göre ayarlayarak uzun zamandır kendinize vermek istediğiniz ödülü verme durumları söz konusu olabilir. 

5-) Başak Moralini Bozma Aynı Şekilde Devam

Başak burçları bu hafta görmek istedikleri ve uzun zamandır bekledikleri her şey ile karşı karşıya kalacak. Uzun zamandır haber almak istediğiniz o haber gelecek. Çok sevinecek aynı zamanda aile içerisinde bir kutlamaya sebep olacak. Sağlık açısından güzel zamanlar. Mars hala sizin üzerinizde, bazı konularda sinirlenmeler ve kavgalar olabilir. Bunun önüne geçmek için her şeyden uzak durmakta fayda var. Kilo problemi olanların karar vermeleri gereken haftalardan biri. Tüm kararlarınızı sorgulamaktan vazgeçin ve hayatın tadına varmaya başlayın.


Gereksiz ayrıntılara takılmayın sadece sonuca odaklanın. Bu hafta başak burcundaki tüm evli olanları minik müjdeler bekliyor. Bu müjde tüm hayatınızı kökten değiştirecek. Beklenmedik sürprizler ile karşılaşabilir ve mutlu olabilirsiniz. Bu ay doğan başak burçları için özel zamanlar. Sene içerisinde yaşamış oldukları tüm olumsuzlukların bu ay içerisinde son bulması durumu söz konusu. Aynı zamanda başak erkekleri ufak bir kaza geçirme durumunda kalabilir. Kuruntu yapıp moral bozmak yerine kalkıp yola devam etmeniz gerekiyor. 

6-) Terazi Sağlık Önemli Dikkat

Terazi burçları bu hafta beklemedikleri işler ile karşılaşacak. Özellikle terazi bayanları beklenmedikleri mutlu haberleri alabilir. Evlilik yolunda adım atacaklar dikkat etmeli. Bu dönem yapılacak evliliklerin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Bu hafta içinde olan tüm özel işlerinizi iptal etmelisiniz. Ummadığınız bir yerden bir tanıdık ile görüşecek ve geçmişe dönük birçok haber alacaksınız. Bu haberler ile geleceğinizi belirlemeniz mümkün olacak.


Terazi erkekleri sağlıklarına çok dikkat etmeli. Ufak sakatlıklar ya da kalıcı rahatsızlıklar yaşanabilir. İş hayatınız çok güzel gidiyor. İşlerinizin yoğunlaşmadan önceki son evredesiniz denilebilir. Bu haftadan sonra işleriniz açılacak ve çok yorulacaksınız. Kalıcı olarak planladığınız ev değişiklikleri bu hafta içi gerçekleşebilir.


Daha önceden sahip olunan tüm mülkleriniz tehlike altında olabilir. Sevdiğiniz işler ile uğraşmak bu dönem size çok iyi gelecek. Tüm olumsuzlukları bu hafta bırakıp yeni dünyalara yelken açmak isteyebilirsiniz. Ayağınız yere sağlam basıyor. Düşmanlarınızın lafına aldırış etmiyorsunuz. Bu da sizin karakterinizin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. 

7-) Akrep Borçlar Bitiyor

Beklediğiniz mutluluk artık kapınıza kadar geldi. İstediğiniz o özel eşyayı almak için tam zamanı diyebiliriz. Bu hafta içerisinde yaşayacağın ufak bir tartışma gereğinden fazla büyütülecek. Bunun çok önemli olmadığını bilmen gerek. Akışına bakmalı ve yeni ufka doğru yol almalısınız. Ufak bir şehirlerarası yolculuk söz konusu olabilir. Bu bütün sıkıntılardan kurtulmak için yeterli olacak bir macera olabilir. Uzun bir soluk almak her anlamda size iyi gelecek.


Yeni ev eşyası alabilir ya da mevcut eşyalarınız üzerinde yenileme yapabilirsiz. Bu size iyi gelecek ve uzun zamandır beklediğiniz o değişikliği verecek. Borçlarınızın ödenmesi için iyi bir hafta olabilir. İstediğiniz paralar yavaş yavaş gelecek. Borçlandığınız yerlere ödeme yapmanız daha sonrası için sizi rahatlatacak. Ailevi sorunların aşılabilmesi için sizin adım atmanız gerekiyor. Uzakta olan aile bireyleri sizden haber bekliyor. Akrep erkekleri ayak parmakları ile bazı sıkıntılar yaşayabilir. Akrep bayanları ise baş kısımlarına dikkat etmeli. Beklenmedik hastalıklar çıkabilir. Zorunlu operasyonlar geçirmek zorunda kalabilirsiniz. 

8-) Yay Maddiyata Dikkat Et

Duygusal anlamda çöküşe geçtiğiniz bir dönemdesiniz. Mars size yaklaşırken uzun zamandır aradığınız huzura kavuşacaksınız. Bu hafta içi alacağınız mutlu haberler sayesinde bütün isteklerinizin olduğuna şahit olacaksınız. Ailesi yaşayan yay burcu bayanları ve erkekleri ev içinde yaşanacak mutlu bir olay çok şaşırtacak. Beklenmedik olayların içerisinde kendinizi başrol olarak görebilirsiniz. Uzak kalmak size iyi gelmeyecek. İşin içinde olmanızda fayda var.

Maddi konularda biraz dengesiz harcamalar yaptığınızı kabullenmelisiniz. İşinize yaramayan birçok eşyayı fiyatı uygun diye almanız daha sonraki dönemde size sıkıntı çıkaracak ve aile içinde ufak tartışmalara neden olacak. Bunun önüne geçmek için parasal konularda çok daha dikkatli olmalısınız. Sevdiğiniz birinden alacağınız bir hediye sizi çok sevindirecek. Karşılığını vermek için mutlaka bir adım atmalısınız.

Sağlık açısından güzel bir dönem içerisindesiniz. Bu hafta hiçbir sorun yaşamadan hayatınızın keyfine varmaya bakın. Mars yaklaştığı için ileriki dönemlerde sinirlilik durumu söz konusu olabilir. Bu dönemin geçici olduğunu unutmayın. Aşk kapıda sizi bekliyor içeri alın. 

9-) Oğlak Can Sıkıntın Olabilir

Oğlak burçları, duygusal ve karamsal bir dönemdesiniz. Herkes sizin yaşadıklarınızı yaşıyor. Dertlerinizi içinize atmaktan vazgeçmeli ve etrafınızda yaşanan olaylara odaklanmalısınız. Yaptığınız hatalar birçok insanın canını yakıyor. Farkına varmaz iseniz çevrenizde kimse kalmayacak. İş hayatınıza odaklandığınız bu dönemde çok yorulabilir aynı zamanda ihmal ettikleriniz yüzünden canınız sıkılabilir. Bunun önüne geçmek için mutlaka uzman kişilerden yardım almalısınız. Mars gezegeninin sizi etkilemesine izin vermeyin. Sinir ve stres oğlak burçlarını bu dönem hasta yapacak kadar etkilemekte.

Kaybolan eşyaların ortaya çıkacağı bir hafta olacak. Mutsuzlukların üzerine iyi gelecek haberler alabilirsiniz. Kalacağınız bir ortam içerisinde canınızı sıkan kişiler olabilir. Aldırış etmeden işinize odaklanmalısınız. Genel sağlık durumu iyi olsa da zihinsel ve duygusal olarak çöküş yaşayacağınız bu haftayı en az etki ile atlatmanız sizin için daha sonraki yaşantınız için yararlı olacaktır. Spor yaparak bu süreci atlatabilir. Bilinçli olarak yaptığınız işlere odaklanmalısınız. İlerleyen haftalarda her şey yoluna girecek ve eskisi gibi başarılı bir yaşam süreceksiniz. 

10-) Kova Tatil Geliyor

Devlet kapısından beklediğiniz haber bu hafta geliyor. Yeni bir hayata ve yaşama başlamak için hazır olun. Beklediğiniz bu parasal haber tüm planlarınızı yavaş yavaş gerçekleştirmenizi sağlayacak. Beraber olduğunuz kişi ile birlikte güzel bir ömür’e adım atacaksınız. Etrafınızda sizin sözünüzün dışına çıkmayan insanlar var. Onların değerini bilin ve gereken değeri onlara verin. Ömür boyu yanınızda olacak kişiler. Bu hafta içi ev taşıma ya da yeni ev tutma işlemleri ile uğraşabilirsiniz. Aynı zamanda yeni alınacak eşyalar için maddi olarak sıkıntıya düşebilirsiniz. Bütün bu telaş daha sonrasında sizi çok mutlu edecek.

Kalıcı olarak başlayacağınız bu iş planlarınız içerisinde yer alan uzun tatil durumlarını değerlendirmeniz ve yerine getirmeniz için gerekli olan avantajı sağlayacak. Bu durumun tadını çıkarın. Borçların ödenmesi durumu söz konusu olabilir. Bu hafta içinde evlilik kararları alabilir ya da bebek müjdesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çok mutlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sağlığınız yerinde sadece boyun bölgesine dikkat etmelisiniz. 

11-) Balık Eski Defterler Açılıyor

Duygusal açıdan güzel bir döneme giren balık burçları, aynı zamanda tüm yılın yorgunluğunu atacağı bir döneme giriyor. Evlilik hayatı olanları bebek haberi bekliyor. Bekarlar için de hayırlı bir evlilik teklifi gelebilir.

İş hayatınızda beklediğiniz terfiyi bu hafta içinde alacaksınız. Uzun zamandır beklenen bu haber tüm ev halkı içerisinde mutluluk ile karşılanacak. Planlarınızı yerine getirmeniz gereken bir hafta. Daha fazla maddi konuları ertelemeyin. Borçların ortaya çıkması ile biraz canınız sıkılabilir. Bunun üstesinden kısa sürede geleceksiniz. Bilmediğiniz bir yerden gelecek biri canınızı sıkmak için eski defterleri açabilir. Dinlemeyip yolunuza devam etmeniz gerekmekte.

Bu dönem sosyalleşmeli ve beklettiğiniz planlara odaklanmalısınız. İş arayan balık burçları bu hafta içerisinde bekledikleri görüşmelerin sonuçlarını alacak. Parasal konularda savurganlığınız daha sonraki dönemde sizi sıkıntıya sokabilir. Dikkatli olmanızda fayda olacaktır.

Aile içerisinde ufak bir rahatsızlık olabilir. Küçük bir tedavi sonrası bütün sıkıntıları geçecek. Eski eşyalar sizi mutsuz ediyor. Tüm eşyalarınızı yenileri ile değiştirmelisiniz. Değişikliğe önce kendinizden başlamalısınız.  


BU HABERDE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR : Bu Burca Sahip Birini Tanıyorsanız,Çok Şanlısınız! Çünkü Evlenilecek Burç Seçildi!

Etiketler

Gündem