Bir Zamanlar Çukurova'nın Yıldızı Estetiksiz Hali İle Görenleri Şok Etti

'Bir zamanlar Çukurova' dizisinde başrol oynayan Hilal Altınbilek Züleyha karakteri ile kariyerin zirvesini yaşıyor. Ekranlardaki başarı adımlarının ilkini 2011 yılında yayınlanmaya başlayan 'Derin Sular' dizinde atan Hilal Altınbilek, kariyer merdivenlerini 'Karagül' dizisi ile başarıyla çıkmaya devam etti.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Yıldızı Estetiksiz Hali İle Görenleri Şok Etti

'Bir zamanlar Çukurova' dizisinde başrol oynayan Hilal Altınbilek Züleyha karakteri ile kariyerin zirvesini yaşıyor. Ekranlardaki başarı adımlarının ilkini 2011 yılında yayınlanmaya başlayan 'Derin Sular' dizinde atan Hilal Altınbilek, kariyer merdivenlerini 'Karagül' dizisi ile başarıyla çıkmaya devam etti. Başarılı oyuncu 'Karagül' dizisinde de başrol oynadı.


Önce oyunculuktaki başarısı ile dikkatleri üzerine çeken Hilal Altınbilek, güzelliğinden de söz ettiriyordu. Göz alıcı bir güzelliğe sahip olan Hilal Altınbilek, estetik operasyon olmadan önceki hallerinin sosyal medyada yayılması ile gündeme oturdu. Angelina Jolie'ye olan benzerliği ile dillerden düşmeyen Hilal Altınbilek iri gözlerinin renkliliği ile güzelliğine güzellik ekliyor. 

1-) Estetiksiz Fotoğraf Paylaşma Trendi

Son günlerde birçok sanatçı Fransız askısı gibi gerdirme operasyonları ile gündeme geliyor. Ünlü sanatçı Seda Sayan ve Türk sinemasının devi Türkan Şoray gerdirme operasyonlarına isimleri karışan ünlülerden. Gerdirme operasyonları yapan ünlülere manidar bur gönderme olsun diye mi bilinmez bir grup sanatçı da makyajsız ve estetik öncesi fotoğraf paylaşımını trend haline getirmiş durumda. Kendine ve doğal güzelliğine güvenen pek çok sanatçı sosyal medya platformundan makyajsız ve estetiksiz hallerini paylaşmaktan gurur duydu. 


2-) Makyajsız Olabilir Ama Estetik Öncesi Asla

Bu trend akımına Hilal Altınbilek de kapılmış diğer ünlüler gibi o da makyajsız fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. Paylaşımlarının ardından sevenlerinin daha çok ilgisini toplayan sanatçı için herkes makyajsız hali bile çok güzel yorumunu yapmaktan kendilerini alamadı. Makyajsız haliyle övgüler yağmuruna kapılan Hilal Altınbilek medyaya sızdırılan estetik olmadan önceki haline ait fotoğrafları eleştiri rüzgârları estirdi. Şimdiki halinden çok farklı gözüken Hilal Altınbilek görenleri hayrete düşürüyor. Estetiksiz hali ile sevenlerine büyük hayal kırıklığı yaşatan başarılı oyuncu o dillerden düşmeyen güzelliğini estetik operasyonlardan almış demek.


3-) Hangi Operasyonları Geçirdi?

27 yaşında olan Altınbilek geçirdiği operasyonlarda çene yapısını düzelttirirken, elmacık kemiklerini belirginleştirmiş, tombul yanaklarında da oynama yaptırmıştır. Ayrıca burun ve diş yapısında da değişikliğe giden Hilal Altınbilek bunca operasyondan sonra şimdiki haline kavuşmuştur.

Etiketler

Gündem