Bim Bu Haftanın İndirimleri Yayınlandı! İşte Bim 4 Eylül Kataloğu

Bim 4 Eylül İndirim kataloğu yayınlandı. Birbirinden kaliteli markaların ürünleri indirimli olarak sizleri bekliyor.

Bim Bu Haftanın İndirimleri Yayınlandı! İşte Bim 4 Eylül Kataloğu

Bim 4 Eylül 2020 kataloğu yayınlandı. Bu dönem de birçok indirimli ürün tüketiciye sunuluyor. Ürünler içerisinde herkesin ihtiyaç duyduğu birçok marka ve model yer alıyor. Sizde bu indirimleri takip ederek erişim sağlayabilirsiniz. Ürünler stoklarla sınırlı olduğu için acele etmeniz yararınıza olacaktır. Bu haftanın ürünlerinde elektronik ürünlerin ağır olduğunu görebilirsiniz. İhtiyacınız var ise indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bim mağazaları ödeme kolaylığı da sağlıyor. Elektronik ürünler de taksit imkanı da yer alıyor. Ayrıca iade ve değişim gibi konularda da mağaza personelinden destek alabilirsiniz. 


1-) 4 Eylül Cuma İndirimli Ürünler

Televizyonunuzu değiştirmek veya yeni almak isterseniz 12 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Bim mağazaları televizyonu 1.399 TL gibi ekonomik bir fiyatla sunuyor. Seyahatlerinizde kullanabileceğiniz valizler de farklı boylarda satışta yer alıyor. Büyük boy valizler, 95 TL, orta boy 85 ve küçük boy ise 65 TL olarak alım yapabilirsiniz.


Erkek bakım seti arayanlar için bu fırsat kaçınılmaz olacaktır. Fakir erkek bakım seti özellikli olarak sunulmakta ve fiyatı da 159 TL olarak karşınıza çıkmaktadır. İsterseniz de 6 taksitle alabilirsiniz. 


2-) Elektronik Ürünler

Oppo A5 2020 uzun giden şarj süresi ile sektörde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bim mağazasına gelen bu telefonu almak isterseniz 2.299 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Bu fiyata bu kaçırılmayacak bir fırsat olarak karşınıza çıkıyor.


Drone kullanmayı seviyorsanız en yeni donanıma sahip olan modeli 189 TL gibi ekonomik bir fiyata alabilirsiniz. Kablosuz kulaklık kullanmayı seviyorsanız özel fiyatı 59 TL ile alım yapabilirsiniz. Bu haftaki katalogda cep telefonu aksesuarları oldukça fazladır. Mıknatıslı telefon tutuculardan 3 ayaklı tripod alabilirsiniz.


Akıllı saat kullanmayı seviyorsanız bu fiyatı sakın kaçırmayın. Sınırlı olan stoklarla sunulan ürünün fiyatı 59.90 TL’dir. 


3-) Mutfak Ürünleri

Mutfağınızda kullanım sağlayabileceğiniz özel ürünlerde indirimli olarak sunulmaktadır. Kumtel turbo fırın 239 TL ve 6 taksit seçeneği ile yer alıyor. Mini tost makinesi özel rengi ile birlikte 129 TL’dir. Baharat öğütücü özellik bakımından gelişmiştir. Bunun da fiyatı 199 TL’dir. Tüm bu ürünlere 6 taksitle erişim sağlayabilirsiniz. Diğer saklama kaplarından mutfak ürünlerinin hepsine ulaşabilirsiniz. Ürünler indirimli olmasının yanı sıra kaliteli olmaları ile de ön planda yer alıyor. Bundan dolayı güvenle alım yapabilirsiniz.


Arnica elektrikli süpürge modeli yüksek çekim gücü ile karşınıza çıkıyor. Fiyatı ise 499 TL’dir. Çocuklar için tasarlanan arazi oyuncakları ise 34,90 TL’dir. 


4-) Çocuklar İçin Özel Ürünler

Bim çocuklar için de özel ürünleri ekonomik fiyatlara sunuyor. Çocuk kitapları 3,95 TL den başlayan fiyatlarla erişim sağlayabilirsiniz. Oyuncak meyveler 7,50 TL ve çocuk saatleri 12,90 TL satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerin görsel kaliteleri de oldukça başarılıdır.


Çocuklarınızın çalışabileceği renkli masalar 59,90 TL gibi ekonomik bir fiyata yer alıyor. Bu ürünlere hızlı bir şekilde erişmek isterseniz acele etmeniz gerekiyor. Tüm ürünler stoklarla sınırlıdır. Çocuğunuzu mutlu etmek isterseniz özel tasarıma sahip bebek 89,90 TL 6 taksit imkanı ile yer alıyor. Tüm oyuncak türleri çocuklarınızın sağlığı düşünülerek satışa sunuluyor. Aldığınız ürünlerde değişim yapmak veya iade etmek isterseniz ürüne zarar vermeden ilgili Bim mağazasına başvuru yapabilirsiniz.


Bu haftaki ürünlerde erkek ayakkabı ve gömlek çeşitleri de bulunuyor. Tasarımsal değeri yüksek olan bu modeller ile istediğiniz kombini de oluşturabilirsiniz. Spor ayakkabı modelleri de 34 TL den başlayan fiyatlarla yer alıyor. 

Etiketler

Alışveriş   Bim Aktüel